Seymer Apart Otel

Erzincan Merkez, Erzincan
Seymer Apart Otel Genel
Seymer Apart Otel Oda
Seymer Apart Otel Oda
Seymer Apart Otel Oda
Seymer Apart Otel Oda
Image More +21 fotoğraf
Seymer Apart Otel
Atatürk Mah. 361. Sk. 24000 Erzincan Merkez/Erzincan Erzincan Merkez, Erzincan

Tüm yıl boyunca Erzincan kent merkezinde konuklarını ağırlayan Seymer Apart Otel, şehre tatil, keşif veya iş için seyahat edenlere bütçe dostu bir seçenek sunuyor. Tesisin düzenli olarak temizlenen konaklama birimlerinde 24 saat sıcak su mevcut. Otelde ayrıca misafirlere özel ücretsiz internet bağlantısı, kapalı devre güvenlik sistemi ve resepsiyon hizmeti de veriliyor. 

Tesiste ziyaretçiler mutfak bölümünde kendi yemeklerini hazırlamanın kolaylığını yaşayabilirler. Üstelik otelin çevresinde farklı lezzetlerden tatmak için değerlendirebileceğiniz kafe ve restoranlar da var. 

Aile konaklamaları sırasında da uygun atmosfer sağlayan tesiste çocuklara özel menüler ve televizyon kanallarından yararlanabilirsiniz. Otelin civarında açık hava etkinliklerinden keyif alanları cezbeden parklarda da zaman geçirebilirsiniz. 

Erzincan Havaalanından ve otogardan tesise toplu taşımadan faydalanarak erişebilirsiniz. Şehir içinde pek çok noktadan otele servis veya taksilerle yolculuğun da hayli pratik olduğunu anımsatalım.

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Tek
Tek Kişilik Oda
3
3 Kişilik Oda
2+1
Standart Standart
2
2 Kişilik Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x