Sedir Park Bungalow

Alanya, Antalya
Sedir Park Bungalow Genel
Sedir Park Bungalow Genel
Sedir Park Bungalow Genel
Sedir Park Bungalow Genel
Sedir Park Bungalow Havuz
Image More +16 fotoğraf
Sedir Park Bungalow
Yeşilöz Mah. D400 Karayolu No:17 07400 Alanya/Antalya Alanya, Antalya

Son derece konforlu bungalovlar ve taş evlerden meydana gelen Sedir Park Bungalow, çevresini saran eşsiz dağ manzarasıyla unutulmaz bir tatil isteyenleri bekliyor. Alkolsüz konseptiyle misafirlerini cezbeden tesiste yarım pansiyon dahilinde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği sunumları yapılıyor. 

Alanya Kargıcak mevkiinde yer alan otele Gazipaşa Havaalanı’ndan yaklaşık 30 dakikada erişebilirsiniz. İlçe merkezi ise tesise 20 kilometre mesafede. 

Hobi bahçeleri sayesinde konuklarına bambaşka bir deneyim vadeden otelde kendi sebzelerinizi ve meyvelerinizi yetiştirmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Tesiste ayrıca balıkçılık gibi alternatif aktivite seçenekleri de mevcut. Dilerseniz kendi tuttuğunuz balıkları otelin restoranında pişirterek tadabilirsiniz. 

Tesisin genelinde hakim olan sadeliğin aksine kahvaltı servisinde göz kamaştıran çeşitliliğin tadını çıkarabilirsiniz. Erzincan’dan özel olarak getirilen tulum peynirleri ve Hatay’a özgü zeytinlerle otelde sabah saatleri tam anlamıyla lezzet şölenine dönüşüyor. 

Tesisin yüzme havuzunda ve plajında yaz boyunca harika zaman geçirme fırsatı bulabilirsiniz. Otelin çevresinde bulunan çiftliklere düzenlenen geziler ise seyahat sırasında daha farklı bir macera arayanlar için ideal.

Alanya merkezine 24,2 km

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Oda
Oda
Bungalow
Bungalow Villa
Suit
Bungalow Suit
Bahçe
Standart Standart
Suit
Standart Suit
Kara
Kara Manzaralı Oda
Deniz
Deniz Manzaralı Oda
Bahçe
Bahçe Superıor Oda
Dağ
Dağ Manzaralı Oda
Suit
Suit Oda

Otel Özellikleri

Öne Çıkan Özellikler

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Otel Kuralları

Yakınındaki Oteller

x