4. Sayfa Samsun Havalimanı Yakınındaki Oteller

En uygun Samsun Havalimanı yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Samsun Havalimanı yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Samsun Havalimanı Hakkında

Karadeniz Bölgesi'nin en büyük havalimanlarından biri olan ve şehir merkezine sadece 23 kilometre uzaklıkta yer alan Samsun Çarşamba Havalimanı, Samsun ve ilçelerinin yanı sıra çevre şehirler için de hava yolu ulaşımı sağlıyor. Havalimanı çevresinde donanımlı toplantı odaları, konferans salonları, kaliteli restoranları, konforlu sigara içilmeyen odalarıyla airport otelleri ve iş otellerinin yanı sıra havalimanına 2-3 kilometre uzaklıkta merkezi ilçe İlkadım çevresinde yoğunlaşan 2, 3, 4 yıldızlı şehir otelleri, ayrı mutfak ve salon gibi olanaklar sunan apart oteller veya ekonomik fiyatlı pansiyonlar gibi konaklama tesisleri de bulunuyor. Tatil amaçlı konaklayabileceğiniz sahil kenarında sıralanan butik otellerden de transfer servisleri veya taksilerle 25-30 dakikada kolayca havalimanına geçebilirsiniz.

Hem havalimanı hem Samsun’un büyük iş ve alışveriş merkezlerine yakın olan otellerden Bandırma Vapuru Müzesi, Samsun Hayvanat Bahçesi, 19 Mayıs Stadyumu, Muzaffer Önder Parkı ve Gazi Müzesi gibi turistik yerlere yürüyerek veya taksilerle kısa sürede gidebilirsiniz. Büyüleyici Karadeniz ve Samsun fotoğrafları çektireceğiniz Amisos Tepesi’ne de yaklaşık 3 kilometre uzaklıkta sıralanan otellerden Samsun Tren İstasyonu ve Samsun Otogarı’na da kolayca ulaşmanız mümkün.

Samsun Havalimanı Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Ocak Temmuz 614,8 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.