Saalbach-Hinterglemm Otelleri Ara

En uygun Saalbach-Hinterglemm otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Saalbach-Hinterglemm otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Saalbach-Hinterglemm Hakkında

Salzburg şehrinin Zell am See bölgesinde yer alan Saalbach-Hinterglemm,   kayak ve kış tatili beldesidir.
Saalbach-Hinterglemm kış boyunca ziyaretçilerine, kayak merkezlerinde spor aktiviteleri hizmeti veriyor.
Beldenin adı, Saalbach ve Hinterglemm adlı iki ayrı köyden geliyor.  Bu köylerin merkezleri, birbirine 4 km uzaklıkta. 200 km kayak pistine sahip olan iki köy arasındaki bağlantı, kayak sirki olarak adlandırılan asansörler vasıtasıyla kuruluyor.
Kışları kar yoğunluğu ile kayak severlerin ilgisinin oldukça fazla olduğu tatil beldesi, yazları ise yüksek dağlara tırmanmayı seven doğa ve yürüyüş meraklılarının gözdesi konumunda.
Kış döneminde beldenin kayak merkezinde yer alan kayak sirki oldukça ünlü bir aktivitedir. Macera severseniz, buz karartma ve kar bisikleti denemeye değer aktivitelerden olabilir.
Köyler canlı ve geleneksel atmosferleriyle ziyaretçilerine kayak sporlarından başka pek çok aktivite de sunuyor. Saalbach’da  8-10 Aralık tarihleri arasında düzenlenen Berg Rock Müzik Festivali  2 gün boyunca Alp Dağları'nda konser atmosferi  yaşatıyor.
Konser heyecanının yanında ayrıca her perşembe Hinterglemm’de sertifikalı dağcılar rehberliğinde gerçekleştirilen tırmanış aktiviteleri de köyü keşfetmek için seçeneklerden biri.
Beldenin spor ve eğlence aktivitelerinden başka ayrıca çeşitli kokteyl barlarını, gece kulüplerini deneyimleyip, restoranlarda yöresel lezzetleri de tadabilirsiniz. .
Burada onlarca iyi dağ kulübesinden birinde konaklamanız mümkün.
Salzburg şehri Saalbach-Hinterglemm’e  90 km uzaklıkta ve beldeye  en yakın  aktarma merkezi. Buradan otobüslerle rahatlıkla havalimanına varabilirsiniz.