Road Town Otelleri Ara

En uygun Road Town otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Road Town otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Road Town Hakkında

Britanya Virjin Adaları'nın en geniş ve ünlü adası olarak anılan Tortola, Karayip Denizi üzerinde konumlanan muhteşem bir tatil cenneti. İlk olarak ünlü Amerika seferi sırasında Kristof Kolomb tarafından keşfedildiği tahmin ediliyor. Sonrasında başta İspanyollar ve Portekizliler olmak üzere farklı milletlerden yerleşimciler adaya yerleşmiş durumda. Yıl boyunca sıcaklıkların yüksek seyrettiği Tortola'nın merkezinde gezip alışveriş yapabileceğiniz yerler olsa da burada yapılacak en iyi şeylerden biri şüphesiz denizin ve güneşin keyfini çıkarmak.

Adaya diğer adalardan hem deniz hem de havayolu ile ulaşmak mümkün. Dilerseniz adaya geldiğinizde araç kiralayabilir ve civarda bulunan yerleri daha rahat keşfedebilirsiniz. Genllikle deniz ürünlerinin ağırlıkta olduğu Tortola mutfağında lezzetli tropik meyveleri de mutlaka denemelisiniz.

Yapılacak en iyi aktiviteler arasında ise dalış, balık tutma ve botla gezinti sayılabilir. Aynı zamanda harika kumsalları ile ünlü Tortola'nın Lambert Bay ve Josiah's Bay gibi hayranlık uyandıran plajlarında sörf de yapabilirsiniz.