Qawra Otelleri Ara

En uygun Qawra otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Qawra otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Qawra Hakkında

Malta'nın başkenti Valetta’ya, sadece 17.6 km. uzaklıkta, kuzey bölgesinde yer alan Qawra, St Paul Körfezi kıyılarında bulunan üç bitişik köyden biridir. Kafeleri, barları ve restoranlarıyla ünlü tatil beldesi Qawra, turistlerin deniz tatili için seçtiği uğrak noktalarından.

Malta’nın turistik, tatil beldesi olarak benimsenen Qawra’da, sürat teknesi, jet ski ve kano turları düzenlenir. Ayrıca şnorkel ve dalış gibi aktiviteler de meraklıları için alternatifler içinde.

Akdeniz temalı sergileri ile Malta Ulusal Akvaryumu, Qawra'da mutlaka görülmesi gereken yerlerden. Burada özellikle deneyimlemeniz gereken yer ise, su altı okyanus tüneli. Burada bulacağınız deniz temalı hediyeliklerden, sevdiklerinize hoş hatıralıklar seçebilirsiniz. Bu mekan aynı zamanda  6-14 yaş arası çocuklara özel, “Akvaryum’da Gece” etkinliğiyle bir gece de olsa çocuklarınıza, sizin için bakıyor. Malta Klasik Araba Müzesi, Qawra’nın en popüler yerlerinden. Antika otomobil koleksiyonu ister arabalara merakınız olsun ister güneşte kaçacak serin bir yer arıyor olun, sizi bekliyor.

Qawra'nın sokaklarında dolaşırken, Patron Saints'deki birçok festivalden birine denk gelecek kadar şanslı olabilirsiniz. Festivaller genellikle muhteşem havai fişek gösterileri, dekore edilmiş sokaklar, yiyecek durakları ve bol eğlence sunar.

Qawra’da yemek konusunda çok çeşitli ve uygun fiyatlı alternatif bulmak mümkün. Yerel restoranlar genellikle İtalyan mutfağı etkisi altında olduğundan; tüm gün kahvaltı, makarna ve pizza bulabilirsiniz. Bugün restoran olarak değerlendirilen 350 yıllık Qawra Saat Kulesi'nde özel bir yemek yiyebilirsiniz. Qawra’da sığır, tavşan ve balık turtasını mutlaka denemelisiniz. 

Qawra’ya seyahat için en uygun dönem Nisan-Eylül arasındaki aylardır. Haziran ayından sonra hava sıcaklıklarında ciddi artışlar göründüğünden, çok sıcak sevmeyenler için uygun dönem Nisan, Mayıs ve Haziran aylarıdır.