Pruva Prestige Hotel

Perşembe, Ordu
Pruva Prestige Hotel Genel
Pruva Prestige Hotel Genel
Pruva Prestige Hotel Genel
Pruva Prestige Hotel Genel
Pruva Prestige Hotel Genel
Image More +5 fotoğraf
Pruva Prestige Hotel
Kozağzı Mah. Kale Sok. No:7 52750 Perşembe/Ordu Perşembe, Ordu

Ordu'nun Perşembe ilçesinde kurulu Pruva Prestige Hotel, hem sessiz sakin bir tatil geçirip hem de günümüzün modern olanaklarından yararlanmak isteyenler için harika bir seçenek. Otelde geçireceğiniz her an kaliteli, kusursuz ve özel hizmet alacak ve güzel anılar biriktireceksiniz.

Otelde twin, double ve suit seçenekleriyle toplam 18 adet sade ve ferah mobilyalarla dekore edilmiş oda bulunuyor. Bütün odalar sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmış. 24 saat oda servisi hizmeti alabileceğiniz otelde dilerseniz odanızdan çıkmadan keyifli bir gün geçirebilir, kendiniz için bolca özel vakit yaratabilirsiniz. Otel restoranının zengin menüsü size unutamayacağınız lezzetler sunacak, dostlarınızla güzel akşam yemekleri geçirerek birçok anı biriktirmenizi sağlayacak. Şehrin trafik ve gürültüsünden uzak olan otelin avantajlı konumu sayesinde kafanızı dinleyebileceğiniz bir tatil geçirebilirsiniz. Denize yürüme mesafesinde yer alan otel, Ordu'nun turistik bölgelerine ise yalnızca bir arabalık mesafede.

Ordu-Giresun Havaalanı'na 25 kilometre uzaklıkta konumlanan Pruva Prestige Hotel'de arabaları ile seyahat eden misafirler için bir ücretsiz otopark var. Otel, araba kiralama hizmeti de veriyor.

Ordu merkezine 12,8 km

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Suit
Standart Suit
Single
Single Oda
Double
Double Oda
Twin
İki Ayrı Yataklı Oda
Suit
Suit Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x