Playa de las Americas Otelleri Ara

En uygun Playa de las Americas otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Playa de las Americas otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Playa de las Americas Hakkında

Playa de las Americas, İspanya’nın Özerk Bölgesi Kanarya Adaları’nda bulunan, Tenerife Adası içinde yer alan bir tatil köyüdür. Tenerife Adası’nın güneyinde konumlanan tatil köyü, bölgenin su parklarına ve ünlü Los Gigantes Kayalıkları'na kolayca ulaşılabilecek mesafededir. Altın sarısı kumlu sahillere ve canlı bir gece hayatına sahip olması Playa de las Americas’ın popüler bir tatil köyü olmasının baş nedenleridir. Los Cristianos ve Costa Adeje tatil köyleri arasında bulunan Playa de las Americas’ın bu konumu yıllar içinde büyümesine ve popülerleşmesine imkan tanımıştır. Playa de las Americas’ın hareketli şehir merkezinde, yüksek kalite dükkanlar, restoran, bar ve eğlence kulüpleri bulunur.  Hediyelik eşya alışverişi yapmak için Americas Torviscas Market’e uğrayabilirsiniz.

Playa de las Americas yürüyerek gezilebilecek bir yapıya sahiptir. Tatil köyünün bazı tepelik kısımlarından dolayı trenlere binilerek keşfedilmesi önerilir. Tatil köyü üç doğal, üç suni sahil olmak üzere toplamda altı plaja sahiptir. Ana tatil beldesi, plajlara uzun bir yürüyüş yolu ile bağlıdır. Playa de las Americas’ta her yaş için aktivite seçenekleri vardır. Tatil köyünde konuklara her türden su sporu, su parkları, tekne gezileri, golf ve at biniciliği sunulur. Tatil köyünün yer aldığı Tenerife Adası mutlaka gezilmesi gereken yerler arasındadır. Kanarya Adaları'nın atmosferini yaşayabileceğiniz, adanın başkenti Santa Cruz şehrine uğramadan Playa de las Americas’dan dönmemelisiniz.  

Playa de las Americas birçok imkan ve aktivite sunan bir tatil köyü olmasının yanı sıra, eğlenceli gece hayatıyla da ünlüdür. Partilerin, konserlerin ve eğlencenin hiç bitmediği Playa de las Americas ‘’Partiye hazır ol’’ sloganıyla öne çıkıyor ve konuklarına renkli anılar vadediyor. Playa de las Americas, her zevke ve bütçeye uygun restoranlara da sahiptir. Tatil köyünde pizza, hamburger ve diğer fast food restoranlarının yanı sıra ünlü lüks restoranları da bulabilirsiniz. Playa de las Americas ile Tenerife Adası arası 16.5 kmdir. Tenerife Havaalanı'ndan araba kiralayarak tatil köyüne ulaşabilirsiniz.