Peri Konak

Safranbolu, Karabük
Peri Konak Genel
Peri Konak Genel
Peri Konak Lobi
Peri Konak Manzara / Peyzaj
Peri Konak Manzara / Peyzaj
Image More +13 fotoğraf
Peri Konak
Çavuş Mah. Celal Bayar Cad. No.11, 78600 Safranbolu/Karabük /Yok Safranbolu, Karabük

Tarihi evleri ve arnavut kaldırımlarıyla dikkat çeken Safranbolu'da bulunan Peri Konak, UNESCO tarafından 1994 yılında koruma altına alınan tarihi bir konağın restore edilmesiyle 2017 senesinden beri misafirlerini ağırlıyor. Konak, Safranbolu'nun gezi mekanlarından olan Eski Çarşı'nın içinde ve birçok tarihi mekana yürüme mesafesinde yer alıyor.

4 odadan oluşan bu konağın ısıtması odun ocağı-soba-kombi sistemiyle sağlanıyor. Konağın tüm ortak alanları ve odaları tarihi dokuyu bozmamak adına orijinaline uygun antika mobilyalarla dekore edilmiş. Tüm odalarda banyo, klima ve televizyon bulunuyor. Konağın her katında mini bar ve dinlenme alanları mevcut. Otelin kahvaltı salonunda ya da bahçesinde sizler için hazırlanan yöresel tatlarla zenginleştirilmiş açık büfe kahvaltılara hayran kalacak, otelin barından gün boyunca alabileceğiniz ücretsiz içecek servisiyle keyifli anlar yaşayacaksınız. Akşam yemeklerini mangal keyfi yapabilmeniz için hazırlanan özel alanda pişirdiğiniz lezzetli yemeklerle geçirebilirsiniz. Otelde dostlarınızla güzel filmler izleyip eğlenceli zamanlar geçirebilmeniz için bir de açık perde ekran sinema sistemi mevcut.

24 saat resepsiyon hizmeti alabileceğiniz Peri Konak, daha rahat bir yolculuk geçirmeniz için havaalanı transfer hizmeti de veriyor.

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Oda
Aile
Standart Aile Odası
Aile
Aile Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Yakınındaki Oteller

x