Fethiye Ovacık Otelleri Ara

En uygun Fethiye Ovacık otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Fethiye Ovacık otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Fethiye Ovacık Hakkında

Fethiye’nin bir beldesi olan Ovacık, Ölüdeniz’e yakın konumuyla tatilcilerin tercih ettiği bir destinasyon. Ovacık, Ölüdeniz’den daha serin hava koşullarına sahip olduğundan dolayı bunaltıcı yaz sıcaklarından etkilenmeyeceğiniz bir tatil yapabilirsiniz. Ovacık’ta her bütçeye hitap edecek otel seçenekleri bulabilirsiniz. İsterseniz her şey dahil konseptli lüks otellerde isterseniz de sadece oda, oda kahvaltı, yarım pansiyon ya da tam pansiyon gibi konseptler sunan butik ve apart otellerde konaklayabilirsiniz.

Ovacık’ta ailenizle birlikte tatil yapmak isterseniz, çocuklarınızın güvenle oynayabileceği aile otellerini tercih edebilirsiniz. Balayınız için doğayla iç içe olabileceğiniz ve Fethiye’nin tüm güzelliklerine erişebileceğiniz bir otel arıyorsanız Ovacık balayı otellerini inceleyebilirsiniz.

Denize kıyısı olmayan Ovacık’ta denize girmek için yaklaşık 7 kilometre uzaklıkta bulunan Ölüdeniz Tabiat Parkı’na gidebilirsiniz. Sessiz sakin bir koyda denize girmek isterseniz Kabak Koyu’na gidebilirsiniz. Ovacık tatilinizde birçok türden kelebeğe ev sahipliği yapan Kelebekler Vadisi’ni de mutlaka görmelisiniz.

Ovacık’a gitmek için Dalaman Havalimanı’na uçabilirsiniz. Havalimanı servisleriyle Fethiye Merkez’e gidip Ovacık’a giden otobüs ve minibüslerle otelinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca Fethiye otelleri, Dalaman Havalimanı’ndan transfer hizmetleri sağlayabiliyor.

Fethiye Ovacık Galeri