Osman Bey Otel

Giresun
Osman Bey Otel Genel
Osman Bey Otel Genel
Osman Bey Otel Genel
Osman Bey Otel Genel
Osman Bey Otel Genel
Image More +15 fotoğraf
Osman Bey Otel
Cemal Gürsel Caddesi No 19, 28100, Giresun, Turkey , Giresun

Sahile 100 metre mesafede olan Osman Bey Otel, Giresun şehir merkezine de oldukça yakın bir mesafede yer alıyor. Ayrıca hem Giresun Otogarı’na hem de Ordu-Giresun Havalimanı’na yakın bir konumda bulunması nedeniyle misafirler, rahat ve kolay bir şekilde otele ulaşabiliyor. Ücret karşılığında otelle havalimanı arasında servis imkanı da mevcut.

Deniz manzaralı odalarında misafirlerini ağırlayan Osman Bey Otel’de açık büfe kahvaltı hizmeti bulunuyor. Odalarında sigara içilmesi yasak olan otele, evcil hayvan da kabul edilmiyor. Sigara içmek isteyen kişiler, kendileri için ayrılmış özel alanları kullanıyor. Osman Bey Otel, iş toplantıları için de tercih ediliyor. Toplantı odalarında ağırladığı misafirlerine otel, 24 saat ofis imkanı da sağlıyor.

Otel konumu itibarıyla bölgenin öne çıkan kafe ve restoranlarına yürüme mesafesinde. Öte yandan otelden; kentin turistik yerleri arasında bulunan Taşbaşı Parkı, Giresun Kalesi ve Giresun Müzesi’ne yaklaşık 15 dakikalık bir yürüyüşün ardından ulaşılıyor. Giresun Adası’na ise araçla 10 dakikada gitmek mümkün.

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standard
Standard Tek Büyük Yataklı Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Otel Kuralları

Yakınındaki Oteller

x