Orange County Otelleri Ara

En uygun Orange County otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Orange County otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Orange County Hakkında

Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde yer alan Santa Ana şehri, aynı zamanda bağlı bulunduğu Orange Country’nin en gözde iki şehrinden biri. Bölgede yapılan son sayımlara göre yaklaşık 330 bin kişinin yaşadığı şehir, ABD’nin en kalabalık 60 şehri arasında yer almayı başarıyor.

Eyaletin güneyinde yer alan Santa Ana’da iklim yıl boyunca genel olarak ılıman bir seyir izliyor. Şehrin ülkenin güneyinde yer alan konumu Santa Ana’yı soğuk hava koşullarından uzaklaştırarak kentin ziyaretçilerine sıcak bir ortam sağlıyor. Şehirde hava sıcaklığı mevsimlere göre 21-30 derece arasında değişiyor.

Santa Ana’nın ekonomisi ise genel olarak turizm ve ticaret gibi alanlar üzerine kurulu. Şehirde özellikle elektronik ve klasik gitarlar da son derece popüler. Bölgede üretilen gitarlar hem ülke içinden hem de yurt dışından meraklılarını cezbediyor. Çevrede görülmeye değer yerler arasında ise sanata ve tarihe meraklı olanların ilk tercihlerinden biri olan Bowers Müzesi ile bilimsel gelişmelerle ilgili heyecan verici bir yolculuğa çıkabileceğiniz Discovery Science Center sayılabilir. Çocuklu ailelerin ve sevimli hayvanlarla birlikte vakit geçirmeyi sevenlerin mutlaka seyahat planlarına alması gereken yerlerden biri ise Santa Ana Hayvanat Bahçesi. Burada rahatlıkla tüm günü geçirebilir ve unutulmaz anılarla ayrılabilirsiniz.

Santa Ana’da damak tadına düşkün gezginleri de son derece mutlu edecek yeme içme seçenekleri var. Özellikle balıkları ve deniz ürünlerini seviyorsanız burada aradığınız tatlardan çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Tatlı olarak ise cheesecake veya pastaları tercih edebilirsiniz. Kaliforniya’nın sıcak güneşi altında serinlemek isteyenler içinse birbirinden lezzetli meyve suları ve dondurmalar burada ziyaretçileri bekleyen tatlar arasında.