Niagara-on-the-Lake Otelleri Ara

En uygun Niagara-on-the-Lake otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Niagara-on-the-Lake otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Niagara-on-the-Lake Hakkında

Ontario’nun en güzel kasabası Niagara on the Lake, Yukarı Kanada’da yer alır. Ontario Gölü'nün güney kıyısında, Niagara Nehri'nin ağzında yer alan Niagara-on-the-Lake, tüm Ontario ve kuzeydoğu ABD'den karayolu ile kolayca ulaşılabilir konumdadır.

Niagara şelalelerine düzenlenen günlük turlara katılarak, şelalede özel bir gün geçirebilirsiniz. Üstelik bu turlarda yerel şarap tadımı sunumları da var. Niagara on The Lake şarap üretiminde, ülkede bir numaralı bir bölge; bu nedenle şarap severler için, bolca rastlayacağınız şarap tadım turları, yerel tatları keşfetmek için bir fırsat olabilir. 

Fort George Müzesi’nde Niagara on The Lake’in tarihi hakkında fikir sahibi olabilir, hikayelerine şahit olabilirsiniz. Queenston Heights Park’ta Brock Anıtı, bahçeler ve yürüyüş parkurlarını keşfedebilirsiniz. Bahar aylarında Niagara Nehri’ni buradan bambaşka renklerde izleyebilirsiniz. Niagara park yoluna inen merdivenlerde fotoğraf çekmeyi ihmal etmeyin. Simcoe Park’ta güneşli bir günde park yapabilir, ailenizle güzel zaman geçirebilirsiniz. Çocuklu aileler için güvenli oyun alanları olduğunu da hatırlatalım.

Yerel mutfağında tapas barına kadar bulabileceğiniz Niagara on the Lake’te, tüm dünya mutfaklarından karma lezzetler bulabilirsiniz. İtalyan, Akdeniz, Çin, Hint, Yunan, Vietnam mutfaklarının örneklerine, son yıllarda da Amerikan fast-food menüler eklenmiş. Çay, kahve ve şarap konusunda gelişkin kültürleri de gün içinde keyifli molalar vermenizi sağlayabilir. 

Karasal iklimin görüldüğü Niagara on the Lake’e seyahat için en uygun zaman ilkbahar dönemi ve yaz aylarıdır.