Neccar Otel

Antakya, Hatay
Neccar Otel Genel
Neccar Otel Genel
Neccar Otel Genel
Neccar Otel Genel
Neccar Otel Yeme / İçme
Image More +21 fotoğraf
Neccar Otel
Yenicami Mahallesi, Kemal Paşa Cd. D:No:35, 31060 Antakya/Hatay Antakya, Hatay

Neccar Otel, misafirlerini Antakya’nın 13 medeniyete ev sahipliği yapmış kalbinde modern konfor öğelerinin sunulduğu bir konaklama deneyimine davet ediyor. Standart, Deluxe Suit, ve Family Suit oda seçenekleriyle hizmet veren otelde 32 oda kapasitesi bulunuyor. Otelin odalarında misafirlere standart olarak klima, uydu yayınlı Smart LCD TV, ücretsiz kablosuz internet, odaya özel banyo, havlu, banyo bukleti saç kurutma makinesi, mini bar, kasa gibi konfor öğeleri sağlanıyor. Misafirler ayrıca günlük temizlik ve oda servisi hizmetlerinden de faydalanabiliyorlar.

Oda kahvaltı hizmet veren otelde her sabah misafirleri zengin seçenekleriyle doyurucu ve lezzetli kahvaltı büfeleri bekliyor. Misafirler ayrıca gün boyunca lobide servis edilen çay, kahve ve su ikramlarından da ücretsiz yararlanabiliyorlar.

Konumu dolayısıyla Antakya’nın tarihi dokusunu keşfetmeniz için uygun konumda bulunan otel, Anadolu’daki ilk cami olan Habib-i Neccar Camii’ne 200 metre, Antakya Aromatik Bitkiler Müzesi’ne 350 metre, Aziz Luka Evi’ne 350 metre, Hristiyanlık inancının ilk ibadet evlerinden biri olan St. Peter Kilisesi’ne 2 km uzaklıkta yer alıyor. Yolculuk için hava yolunu tercih eden misafirler için ise en yakın transfer noktası 25 kilometre uzaklıktaki Hatay Havaalanı.

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standard
Standard Tek Büyük veya İki Ayrı Yataklı Oda
Standart
Standart Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x