Nea Efessos Butik Otel

Selçuk, İzmir
Nea Efessos Butik Otel Genel
Nea Efessos Butik Otel Genel
Nea Efessos Butik Otel Genel
Nea Efessos Butik Otel Genel
Nea Efessos Butik Otel Genel
Image More +27 fotoğraf
Nea Efessos Butik Otel
14 Mayıs Mah. Zeynel Irmak Cad. Selçuk/İzmir Selçuk, İzmir

Nea Efessos Butik Otel, misafirlerini İzmir Selçuk’ta konforlu bir konaklama deneyimine davet ediyor. Her bir odasına Yunan mitolojisinden bir tanrının adı verilen otelde 16 oda bulunuyor. İç dekorasyonlarında da Antik Yunan’dan izler taşıyan odalarda misafirlere odaya özel banyo, havlu, banyo bukleti, saç kurutma makinesi, uydu yayını, düz ekran TV, merkezi klima, gardrop, makyaj masası gibi imkanlar sunuluyor.

Tesis misafirlerine oda kahvaltı konseptiyle hizmet veriyor ve zengin kahvaltı menüleri bölgeden taze olarak getirilen ürünler ve yöresel lezzetlerle bezeli. Öğlen ve akşam yemeklerinde ise yine aynı özenle hazırlanmış A la Carte menüsüyle lezzet dolu bir tatil vadediliyor. Otelin restoranı ve genel iç mekanlarında ağırlıkta olan beyaz ve mavi tonları ayrıca dekorasyonda kullanılan Helenistik öğelerle bölgenin kültür mirasına da gönderme yapılıyor.

Antik Efes Kenti’ne de 5 kilometre uzaklıkta bulunan otelden hareketle yapılan kültür ve doğa turları ile bölgeyi keşfetmek isteyen misafirler de düşünülmüş. Otele hava yoluyla ulaşmak isteyen misafirleri ise İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na 44 kilometrelik bir yolculuk bekliyor.

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Suit
Standart Suit
Aile
Standart Aile Odası
Deluxe
Deluxe Oda
Deluxe
Deluxe - İade Edilemez Oda
Hamamlı
Hamamlı Oda
Suite
Suite Oda - İade Edilemez Suit
Hamamlı
Hamamlı Oda-İade Edilemez Oda
Aile
(İade Edilemez) Aile Odası
Aile
Aile Oda
Suit
Suit Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x