Nazare Otelleri Ara

En uygun Nazare otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Nazare otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Nazare Hakkında

Portekiz’in en ünlü balıkçı köyü olan Nazare, Portekiz’in en iyi plajlarından biri olarak kabul edilir. Özellikle yaz aylarında, birçok turist için, uzun kumlu plajları cazibe merkezi haline gelir. 

2011 yılında profesyonel sörfçü Garrett McNamara, Nazare’de yakaladığı dev dalgada dünya rekoru kırdığından beri, Nazare sörfçülerin yoğun olarak ilgi gösterdiği bir yere dönüştü. Eğer sörf yapma niyetiniz varsa, bunun için en uygun dönem kış ayları; zira yazın sakin bir deniz ve muhteşem kumsallar sizi bekliyor.

Praia da Nazare ve Praia do Norte plajlarında, yaz aylarında deniz ve güneşe doyabilirsiniz. Temmuz ve Ağustos aylarında sahiller tüm gün parti atmosferini yakalar. Dev dalgaları görmek için Sao Miguel Kalesi’ne gidebilirsiniz. Kuzey sahiline bakan burunda yer alan kaleden, muhteşem manzarayı izleyebilirsiniz.

Igreja de Nossa Senhora da Nazare (Nazare Meryem Ana Kilisesi),14. yüzyıldan günümüze ulaşmış çok şatafatlı ve görülesi bir kilisedir. Nazare Füniküleri, Nazare ve Sitio’yu birbirine bağlar. Gün boyunca 15 dakikada bir sefer vardır. Nazare Meryem Ana Kilisesi ve Sao Miguel Kalesi'ne kolay ulaşım için füniküleri kullanabilirsiniz.

Nazare’de büyük dalgaların yani sörfün zamanı, Ekim ve Şubat ayları arasında, kış sezonunda yaşanıyor. Sahillerde  güneş şemsiyelerinin dansı ise Haziran ayından itibaren, yaz boyunca sürüyor.