Midland Otelleri Ara

En uygun Midland otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Midland otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Midland Hakkında

Amerika Birleşik Devletleri'nin Teksas Eyaleti’nde bulunan Midland şehri aynı zamanda idari bir merkez görevini üstlenir. 112 binlik nüfusa sahip olan şehirde yıl boyunca birçok etkinlik düzenlenir. Midland, Amerika Birleşik Devletleri içerisinde en düşük işsizlik oranının görüldüğü şehirdir. Midland şehri iklim konusunda bölgesel bir farklılık gösterir. Orta kesimler nemli karasal iklimin etkisinde kalırken, kuzey bölümler daha sert bir hava koşulunun etkisi altına girer. Kış ve yaz ayları arasında ki sıcaklık farkı oldukça fazladır. Şehirde yaz aylarında da yağış görülebilir.

Kent merkezine konumlanan; Permian Basin Vietnam Veterans Memorial, Odessa Meteor Crater and Museum ve American Airpower Heritage Museum mutlaka görmeniz gereken, önemli gezi alanları içerisinde bulunur. Güney Amerika Mutfağı’nın oldukça öne çıktığı şehir merkezinde ayrıca; göçmen kültürüne ait geleneksel yemekler yaygın bir şekilde yer alır.

Çeşitli restoran, kafe ve işletmelerin sunmuş olduğu menülerin yanı sıra Midland şehrinde, Teksas’ın acılı baharat ve sosları sık bir şekilde öğünlerde bulunur. Şehirde bulunan pub ve barlar belli bir saate kadar açık kalır. Midland sahip olduğu karayolu, demiryolu ve havayolunun sağlamış olduğu imkân doğrultusunda stratejik bir öneme sahiptir.