Markham Otelleri Ara

En uygun Markham otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Markham otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Markham Hakkında

Toronto Ontario’ nun kuzeyinde bulunan Markham şehri, ‘Büyük Toronto’ denilen bölgenin de bir parçasını oluşturuyor. Don ve Rouge Nehri kıyılarında, tepelerle çevrilmiş bir belediye olan şehir, aktif bir kültür ve eğlence merkezi konumunda. Şehir etnik olarak çeşitlilik gösteren bir nüfusa sahip ve küçük bir köyken, 1840 yılından sonra gelişmeye, modern bir altyapıya kavuşmaya başlıyor. Eski binalarının birçoğu da bu dönemden kalma olup, bir miras koruma bölgesi olan Main Street Unionville’de yoğunlaşıyor.

Teknolojik bir kent olan Markham’da yükselen gökdelenlerle 19. Yüzyıl evlerini iç içe görebiliyorsunuz. Kültürel mekanlar, parklar ve sportif faaliyet yapabileceğiniz birçok alan bulabileceğiniz şehirde balık tutabiliyor, bisiklet ve yürüyüş parkurlarından yararlanabiliyor, kuş gözlemleyebiliyor, golf, kaykay gibi aktivitelerde bulunabileceğiniz alanlardan yararlanabiliyorsunuz. Bölgenin en popüler mesire noktalarını Milne Koruma Barajı Alanı, Toogood Göleti, Alman Değirmen Yerleşkeleri, Pomona Değirmenleri Parkı ve Rouge Parkı oluşturuyor. Doğaya ve doğa sporlarına doyabileceğiniz bu alanlar dışında, tarihi ve kültürel mekanları ise Unionville Tiyatro Topluluğu, Kindred Spirits Orkestrası, Markham Sahne Sanatları Tiyatrosu, Frederick Horsman Varley Sanat Galerisi ve 10350 ahşap çıtadan yapılan Transfiguration Katedrali ile 25 dönümlük bir Açıkhava müzesi olan Markham Müzesi.

Kente havayoluyla yapacağınız ulaşımlarda inebileceğiniz en yakın havaalanı Billy Bishop Toronto Şehir Havaalanı. Havaalanı ile Markham arasındaki mesafe 43 kilometre olup araç kiralayarak, taksi ve otobüs seçenekleriyle transfer gerçekleştirebiliyorsunuz.