Malia Otelleri Ara

En uygun Malia otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Malia otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Malia Hakkında

Girit’in son yıllardaki en popüler turist destinasyonlarından biri olan Malia; gece hayatı, etkinlikleri, sahilleri ve hiç bitmeyen parti havasıyla özellikle Avrupalı turistler için uğrak noktası.

Dağlarla çevrili Potamos plajında güzel bir gün geçirebilirsiniz. Aeolos Beach Water Park & Water Sports tema parkında ailenizle güzel zaman geçirebilirsiniz. Doğayı keşfetmek için ATV’li ya da bisikletli turlara katılabilirsiniz. Eğer daha nostaljik bir yolla Malia'da turlamak isterseniz, tüm gün süren Happy Train'e atlamanız yeterli. Eski şehre gidebilir, restoranlarda yemek molası verebilir, Malia’nın zeytin fabrikalarını, kiliselerini görebilirsiniz. Tarihe meraklı iseniz, Knossos ve Phaistos’tan sonra Girit’in üçüncü büyük sarayı olan Malia Minoan Sarayı’nı mutlaka görmelisiniz.

Akdeniz ve Avrupa mutfaklarını bulabileceğiniz Malia’da, hem ucuz hem pahalı lezzetler yakalayabilirsiniz. Dimokratias’ın hareketli ve kıpıp kıpır ana caddesi; restoranlar, barlar, publar ve kulüpler ile uzun bir gece vadederken; eski şehirde daha sakin bir ortamda eğlenmeyi tercih edebilirsiniz.

Malia’ya gelmek için en uygun zaman Mayıs - Ekim ayları arasına yayılan uzun yaz dönemidir.