Malatya Yeni Hotel

Battalgazi, Malatya
Malatya Yeni Hotel Yeme / İçme
Malatya Yeni Hotel Yeme / İçme
Malatya Yeni Hotel Yeme / İçme
Malatya Yeni Hotel Oda
Malatya Yeni Hotel Oda
Image More +4 fotoğraf
Malatya Yeni Hotel
Yenihamam Mah. Hendek Sk. No:5/A 44100 Battalgazi/Malatya Battalgazi, Malatya

Malatya Yeni Hotel, Malatya şehir merkezinde şehirle iç içe bir konaklama deneyimi arayan misafirler için cazip bir seçenek. Şehir merkezindeki konumuyla hem iş seyahatine çıkan hem de kültür turizmi için Malatya’yı ziyaret eden misafirlere kolay erişim sağlayan otel Malatya Müzesi, Malatya Etnoğrafya Müzesi, Beşkonaklar Kudeb, Malatya Özgürlük Parkı gibi şehrin tarihi silüetine şahitlik edeceğiniz değerlere yürüme mesafesinde konumlanıyor.

31 oda kapasitesiyle misafirlerini ağırlayan otelde standart oda ve aile odası seçeneklerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Otelin odalarında ise misafirler klima, televizyon, ücretsiz Wi-Fi, odaya özel banyo havlu, banyo bukleti, oturma alanı gibi imkanlara erişebiliyorlar.

Otel misafirlerine oda kahvaltı konseptinde hizmet veriyor. Misafirler kendilerine sunulan zengin açık büfe kahvaltıyla güzel bir başlangıç yapabiliyor. Öğlen ve akşam yemeklerinde ise misafirler otelin çevresindeki restoranlarda isterlerse engin yöre mutfağını keşfedebilirler. Otel bünyesinde misafirlere kuaför ve güzellik salonu hizmeti de verilmekte.

Malatya Yeni Hotel’e kendi aracıyla ulaşan misafirlere otopark hizmeti veriliyor. Hava yoluyla seyahat eden misafirler ise Malatya Havalimanı’ndan 25 kilometrelik bir yolculukla otele ulaşabiliyor.

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Oda
Family
Family Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x