Malabo Otelleri Ara

En uygun Malabo otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Malabo otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Malabo Hakkında

Ekvator Gine’nin başkenti ve en büyük şehri olan Malabo, aynı zamanda bir liman şehri. Şehir halkının geçim kaynakları ise balıkçılık, ticaret ve turizm. Catedral de Santa Isabel, şehirde bulunan ilginç ve büyük bir kilise. Pazar günleri saat 10.00’da insanların burada toplandığını görebilir ve fotoğraf çekerken uyarı alabilirsiniz. Görülmesi gereken bir diğer kilise ise Iglesia San Fernando. La Casa Verde ise restore edilmiş ve ahşaptan yapılmış görülmeye değer bir bina.

Malobo’da Fransız, Asya, Çin, Fas, Avrupa ve yerel mutfaklara sahip pek çok restoran bulunuyor. En çok kızartılmış muz, tavuk ve acı biber tüketiliyor. Konaklamak için otellerin bulunduğu bu şehirde, gece hayatının çok hareketli olduğu söylenemez. Aynı zamanda Malabo’da, Afrika’ya özgü kumaşlar, elbiseler, ahşap oymalar ve seramikler satın alabileceğiniz dükkânlar da bulunuyor.

Havaalanında, hükümet binalarında fotoğraf çekmenin kesinlikle yasak olduğu bu şehre gelmeden önce sıtma tehlikesine karşı aşı olmanız gerekiyor. Ayrıca, şehrin sıcak havasından dolayı hafif elbiseler tercih etmenizi öneririz.