Malabadi Hotel Diyarbakır

Diyarbakır Merkez, Diyarbakır
Malabadi Hotel Diyarbakır Genel
Malabadi Hotel Diyarbakır Genel
Malabadi Hotel Diyarbakır Genel
Malabadi Hotel Diyarbakır Genel
Malabadi Hotel Diyarbakır Genel
Image More +39 fotoğraf
Malabadi Hotel Diyarbakır
Urfa Yolu 1. Km Diyarbakır Merkez/Diyarbakır Diyarbakır Merkez, Diyarbakır

Diyarbakır'ın merkezindeki konumu ve modern olanaklarıyla dikkat çeken Malabadi Hotel; hafta sonu kaçamaklarınız, iş seyahatleriniz ve ailenizle geçireceğiniz tatiller için ideal. Şehrin tarihi dokusuna uygun mobilyalarla döşenmiş 94 odasıyla hizmet veren otelde engelli misafirler için özel olarak tasarlanmış odalar ve katlara erişimi kolaylaştıracak bir asansör de yer alıyor. Otelde standart oda, suit ve kral dairesi seçenekleri mevcut.

Oda kahvaltı konseptiyle çalışan otelin yöresel kahvaltıları sayesinde güne enerjik bir başlangıç yapabilir ve Diyarbakır'ın sokaklarını keşfetmek için gezintilere çıkabilirsiniz. Otel; Cahit Sıtkı Tarancı Evi Kültür Müzesi, Diyarbakır Arkeoloji Müzesi ve Dicle Köprüsü gibi tarihi ve turistik mekanlara arabayla yalnızca birkaç dakikalık mesafede bulunuyor.  

Dostlarınızla ve ailenizle geçirmek istediğiniz mezuniyet, nişan, yemek ve toplantı gibi özel günlerinizde organizasyonlar düzenleyebileceğiniz otelin bahçesinde bir açık havuz var. Otelin sauna, hamam, masaj ve kuaför salonu gibi olanakları sayesinde rahatlayıp gevşeyebilir, fitness salonunda ter atıp sağlıklı yaşamınıza devam edebilirsiniz.  

Diyarbakır Havaalanı'na 3 kilometre uzaklıkta konumlanan otel özel araçlarıyla seyahat eden misafirlerin kullanabileceği bir ücretsiz otoparka da sahip. 

Diyarbakır Merkez merkezine 2,6 km

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Önemli UyarılarÖnemli Uyarılar

Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır.

Yakınındaki Oteller

x