Mahallem Otel

Antakya, Hatay
Mahallem Otel Genel
Mahallem Otel Yeme / İçme
Mahallem Otel Yeme / İçme
Mahallem Otel Yeme / İçme
Mahallem Otel Yeme / İçme
Image More +12 fotoğraf
Mahallem Otel
Zenginler, Kahraman Sk. No:35, 31070 Antakya/Hatay Antakya, Hatay

Mahallem Otel, misafirlerine Antakya’nın tarihi merkezinde geleneksel bir binada modern lüks öğeleriyle çevrili bir konaklama deneyimi sunuyor. 19. yüzyıldan kalma, yüksek duvarla sokaktan ayrılmış avlunun çevresinde bulunan bir konak ve müştemilattan oluşan taş yapıların yenilenmesiyle oluşturulan tesiste, binaların mimari dokusu bozulmadan oluşturulmuş 7 oda bulunuyor. Odalarda misafirlere standart olarak ücretsiz Wi-Fi, ücretsiz günlük gazete hizmeti, odaya özel banyo, saç kurutma makinesi, havlu, lüks banyo bukleti, çalışma masası, klima, telefon gibi olanaklar sunuluyor. Otel ayrıca odalarındaki banyo bölmesinin kat planını bozmamak amacıyla camla çevrili olması dolayısıyla da ilgi çekiyor. Nostaljik bir dekorasyon anlayışıyla döşenmiş iç mekanlar, misafirlere avlu kapısından girer girmez mahremiyet ve yaşanmışlık hissi aşılıyor.

Oda kahvaltı hizmet veren otelde her sabah misafirleri yöresel lezzetlerle bezeli kahvaltı sofraları karşılıyor. Türkiye’nin en eski gastronomi kenti olma iddiasındaki Antakya’da bulunan otel, öğlen ve akşam yemeklerinde sunduğu Hatay mutfağından lezzetlerle desteklenmiş A la Carte menüsü ile de oldukça iddialı.

Otele hava yoluyla seyahat etmek isteyen misafirler için en yakın transfer noktası ise 21,2 kilometre uzaklıktaki Hatay Havaalanı.

Antakya merkezine 6,9 km

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Otel Kuralları

Yakınındaki Oteller

x