Liptovsky Mikulas Otelleri Ara

En uygun Liptovsky Mikulas otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Liptovsky Mikulas otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Liptovsky Mikulas Hakkında

Slovakya’nın en önemli turizm merkezlerinden biri olan Liptovsky Mikulas, Vah nehri kenarında uzanan bir kasabadır. Low Tatras ve Tatra Dağları yakınlarındaki Liptov Havzasında yer alır. Zengin kültürü ve Low Tatras’a kolay ulaşım noktası olması itibarıyla turistlerin ilk durağıdır. 

Demanovska Özgürlük Mağarası, Liptovsky Mikulas’ın doğal hazinelerindendir. Kısa bir yürüyüşle ulaşacağınız mağarada, tur hizmeti alarak gezebilirsiniz. Demanovska Buz Mağarası da çokça ilgi gören, büyüleyici bir mağara. Demanovska Buz Mağarası'nın, ambiyansını tam olarak yakalamak, yani buzları görebilmek için en uygun mevsim ilkbahar.

Liptovsky Mikulas; 2004’te kurulan Tatralandia su parkı ve Avrupa’nın gözde kayak merkezlerinden Jasna’ya yakın konumu nedeniyle de son yılların gözdesi haline gelmiştir. Avrupa’da göreceğiniz en eşsiz deneyim sunan hayvanat bahçelerinden biri olan Zoo Kontakt’ı mutlaka görmelisiniz.

Liptovsky Mikulas’ta dünya ve geleneksel lezzetlerini tadabilir; dilerseniz Slovekya’da türk mutfağından kebap dahi yiyebilirsiniz. Soğuk ve ılıman iklimin görüldüğü Liptovsky Mikulas’a gitmek için, en uygun mevsim Ağustos - Eylül ayları ile Ekim - Kasım ayları arasındaki dönemdir.