Liparis Resort Hotel Spa

Erdemli, Mersin
Liparis Resort Hotel Spa Genel
Liparis Resort Hotel Spa Genel
Liparis Resort Hotel Spa Genel
Liparis Resort Hotel Spa Genel
Liparis Resort Hotel Spa Genel
Image More +21 fotoğraf
Liparis Resort Hotel Spa
Ayaş Mah, Ofis Sk. No. 1/G, 33750 Erdemli/Mersin Erdemli, Mersin

Mersin’in şirin tatil beldesi Erdemli’de yer alan Liparis Resort Hotel Spa, huzurlu ortamı ve ayrıcalıklı imkanlarıyla konuklarını bekliyor. Her şey dahil konseptiyle hizmet veren tesise özel servisler veya toplu taşıma araçlarıyla hızlıca erişebilirsiniz.

Erdemli’nin merkezine 10 kilometre, Silifke’ye ise 40 kilometre uzakta konumlanan otele Mersin’den yaklaşık 1 saatlik yolculuk sonrasında ulaşabilirsiniz. Adana Havalimanı ise hem yurt içi hem de uluslararası uçuşlarıyla bölgeye hava yoluyla seyahat edenlerin hizmetinde.

Tesiste sabah erken saatlerde hazırlanan kahvaltı açık büfe şeklinde misafirlere sunuluyor. Otelde ayrıca geç kahvaltı, leziz atıştırmalıklar, öğle ve akşam yemeği ile gece çorbası ayrıcalıkları da bulunuyor.

12 bin metrekare alan üzerinde ziyaretçileri ağırlayan tesisin özel plajından denize girebilirsiniz. Üstelik otelde dilediğiniz an kullanabileceğiniz yüzme havuzları ve spor salonu da var. Maceralı aktivitelerden keyif alanlar ise otelin sahilinde voleybol ve dalış gibi birbirinden cazip seçenekleri değerlendirebilirler. 

Tesisin şık SPA alanında masaj yaptırarak rahatlamanın keyfini sürebilirsiniz. Animasyon gösterileri, canlı müzik performansları, kuaför, güvenli kasa, otopark ve internet ise otelde faydalanabileceğiniz olanaklar arasında.

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

4
4 Kişilik Aile Suite Suit
Standart
Standart Oda
Aile
Standart Aile Odası
Suit
Standart Suit
Aile
Aile Oda
Suit
Suit Oda
Villa
Villa Oda
Villa
Standart Villa
Standart
Standart Standart
Suit
Suit Suit

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Yakınındaki Oteller

x