La Coruna Otelleri Ara

En uygun La Coruna otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz La Coruna otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

La Coruna Hakkında

İspanya’nın Galicia bölgesinde bulunan La Coruna şehrinde, 2008 verilerine göre yaklaşık 246 bin kişilik bir nüfus yaşıyor. Ülkenin en büyük ikinci şehri olan La Coruna’da, kaliteli temiz kuma ve soğuk deniz suyuna sahip Orzan ve Riazor plajları görülmeye değerdir. Yarımadayı çevreleyen sahil şeridinde hoş gezintiler yapabilirsiniz. Yat ve yelken satışı yapılan şehirde, dünyanın en büyük yat kiralama şirketi bulunuyor. Dünya çapında 9 ülkede daha şubeleri bulunan şirket, size tüm yat ve yelken ekipmanını sunuyor.

Şehirde gezebileceğiniz yerlerden bazıları; Castelo de San Anton Kalesi, Santiago Kilisesi, Colexiata de Santa Maria Sanat Müzesi, Museo Militar Askeri Müzesi ve son derece romantik bahçe olan Xardin de San Carlos olarak sayılabilir. Şehirde yemek mekanı olarak tipik İspanyol kafeteryalarını tercih edebilirsiniz. Çoğu restoran kaliteli deniz yemekleri satıyor. Bunların yanı sıra şehirde kaliteli hamburgerci, İtalyan restoranı ve Meksika restoranına da rastlayabilirsiniz.

Yemek fiyatları İspanya’nın diğer şehirlerine göre biraz daha uygundur. Şehrin 8 km uzağında La Coruna Havaalanı bulunuyor. Hizmet veren uçak firmaları EasyJet, Vueling, Iberia ve TAP Air Portugal’dır. Otobüs istasyonu ile tren istasyonu yakındır. Renfe’den yola çıkan trenler, Madrid, Barcelona ve Fransa sınırına kadar gider. Şehirde Arriva Noroeste, Autos Cal ve Monbus’ta otobüs istasyonları bulunuyor.