Kütahya Garden Otel

Kütahya Merkez, Kütahya
Kütahya Garden Otel Genel
Kütahya Garden Otel Genel
Kütahya Garden Otel Lobi
Kütahya Garden Otel Oda
Kütahya Garden Otel Oda
Image More +8 fotoğraf
Kütahya Garden Otel
Servi, Atatürk Blv. No:21, 43030 Kütahya Merkez/Kütahya Kütahya Merkez, Kütahya

Tarihi şehrin adeta kalbi sayılabilecek bir noktada konumlanan Kütahya Garden Otel, tatil veya iş amaçlı seyahatler esnasında ziyaretçilerin hizmetinde. Tesise hem yakınlarda bulunan otobüs terminalinden hem de havalimanından pratik şekilde erişme kolaylığından faydalanabilirsiniz. Göz alıcı tarihi yapılar ve müzeler ise otelin civarında gezginleri bekleyen cazibe merkezlerinden bazıları. 

Özenli detaylarıyla dikkati çeken tesisin konaklama birimlerinden kent manzarasını seyredebilirsiniz. Kiralık kasa, internet bağlantısı ve günlük temizlik ise otelde kaldığınız süre boyunca değerlendirebileceğiniz avantajlı hizmetler arasında. 

Tesisin ortak alanlarında görüşmelerinizi sakin bir ortamda gerçekleştirme olanağı bulabilirsiniz. Ayrıca ihtiyaç duyduğunuzda otelin araç kiralama ve havalimanı transferi imkanlarından yararlanabilirsiniz. 

Tesisin geniş seçenekli menüsüyle dikkati çeken restoranında sabah kahvaltısına ilave olarak öğle ve akşam yemekleri de sunuluyor. Otelin kafe bölümünde ise atıştırmalık yiyecekler ile içecekleri tadarak dinlenebilirsiniz. 

 

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Oda
3
3 Kişilik Oda
Sultan
Sultan Suite Suit
Standard
Standard Tek Kişilik Oda
Standard
Standard Üç Kişilik Oda
Süit
Süit
Economy
Economy Üç Kişilik Oda
Standard
Standard Tek Büyük Yataklı Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Yakınındaki Oteller

x