Kolorado Otelleri Ara

En uygun Kolorado otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Kolorado otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Kolorado Hakkında

Amerika’nın Colorado eyaletinde iş ya da gezi amacıyla bulunuyorsanız, konaklama noktasında Denver ve Colorado Springs şehirlerine yönelebilirsiniz. Bölgede yer alan konaklama tesislerinin Amerika’daki diğer eyaletlere kıyasla son derece yüksek rakımlı bölgelerde konuşlandığını söylemek mümkün. Bu nedenle Colorado otellerinde genel olarak oksijen oranının ve atmosfer basıncının düşük olduğunu aklınızdan çıkarmayın. İklimindeki belirsizliklerden dolayı hava koşullarına dair ön görülerde bulunmak ise bir hayli zor. Bu nedenle konaklayacağınız otelden ayrılıp şehir turu yapmak istediğinizde güncel hava durumunu kesin olarak kontrol etmelisiniz.

Colorado, ünlü kayak merkezlerini bünyesinde barındırdığı için kış aylarında buradaki oteller ciddi bir yoğunlukla karşılaşıyor. Özellikle dünyanın her yanından turistlerin akın ettiği Aspen Kayak Merkezi, kış turizmine uygun konseptteki otel ve pansiyonlarıyla ön plana çıkıyor. Estes Park ve Grand Lake gibi turistik ve popüler yerler ise merkezde konaklamak isteyenler adına uygun lokasyonlar olarak biliniyor. Bu bölgede çok sayıda milli parkın ve alışveriş merkezinin yer alması, şehir otelleri konusundaki seçenekleri fazlasıyla artırıyor.

Yönünüzü Denver şehrine çevirmeniz durumunda, Cherry Creek North isimli bölgenin etrafına konuşlanan konaklama tesislerini değerlendirebilirsiniz. Burası aynı zamanda şehrin en lüks otel, restoran ve alışveriş mağazalarını da bünyesinde barındırıyor.

Havalimanından merkezdeki otellere ulaşmak adına tren, iyi bir seçenek olarak öne çıkıyor. Öte taraftan Denver’da 1000 civarında otobüs, aktif şekilde çalıştığı için bu ulaşım opsiyonu da şehirde son derece popüler. Ayrıca özel servis hizmeti veren otellerin sizi doğrudan havalimanından karşıladıklarını anımsatalım.