Kolombiya Otelleri Ara

En uygun Kolombiya otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Kolombiya otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Kolombiya Hakkında

Sosyo-kültürel yapısı itibarıyla pek çok ülkeden net çizgilerle ayrılan Kolombiya’da hem şehrin ritmini yakından hissedebileceğiniz hem de konforu elden bırakmayacağınız pek çok konaklama seçeneği bulunuyor. Otel, apart, hostel alternatifleri için yönünüzü başkent Bogota, Cartagena ve Medellin şehirlerine çevirebilirsiniz. Özellikle Bogota, Kolombiya’nın aynı zamanda tarih, kültür ve sanat başkenti olarak da kabul edildiği için tüm bütçelere uygun otelleri bünyesinde barındırıyor.

Karayip kıyılarında bulunan turistik alanlarda konaklama ücretlerinin görece daha yüksek olduğu biliniyor. Erken rezervasyon avantajlarından yararlanarak kıyı bölgelerindeki yerinizi uygun fiyatlar karşılığında ayırtabilirsiniz.

Kolombiya’ya ilk kez gidiyorsanız, şehirlerin kaotik yapıları ve trafik problemleri nedeniyle havalimanı servis hizmeti olan otellere öncelik vermelisiniz. Başkent Bogota’da toplamda 1500'ü aşkın konaklama tesisi bulunuyor. Bütçenize, konaklama amacınıza ya da kalacağınız gün sayısına göre en ideal tercihi yapmak için Enuygun’un filtreleme özelliğinden yararlanabilirsiniz.

La Canderlaria, konaklama noktasında popüler bir bölge olarak kabul ediliyor. Kolombiya kültürünü yansıtan çizgilere sahip olmasının yanında birçok bar, restoran ve alışveriş merkezini bünyesinde barındırması, bu lokasyonda yer alan otelleri çok daha değerli hale getiriyor. Şehir otellerinin ağırlıkta olduğu La Canderlaria’da konaklamanız durumunda; Bolivar Meydanı, Bogota Müzesi, Altın Müzesi, Monserrate Tepesi gibi popüler yerleri yürüyerek keşfetme olanağı bulabilirsiniz. Öte yandan Kolombiya’daki otellerin Latin mutfağına odaklanan restoranlarında yeni lezzetler keşfetmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

El Dorado Havalimanı ile şehir merkezindeki oteller arasında yaklaşık olarak 20 dakikalık bir sürüş mesafesi söz konusu. Şehir içi ulaşım için taksi ve metro dışında “monserrate” adı verilen toplu ulaşım araçlarını da değerlendirebilirsiniz.

Kolombiya Ülke Rehberi