Koliva Otel

Artvin, Artvin
Koliva Otel Genel
Koliva Otel Genel
Koliva Otel Genel
Koliva Otel Genel
Koliva Otel Genel
Image More +13 fotoğraf
Koliva Otel
Çamlık Mah. Ziyaret Sok. Kafkasör (Mezra) Mevkii Artvin, Çamlık, 08000 Artvin Merkez/artvin, Turkey Artvin, Artvin

Artvin’de hizmet veren üç yıldız sahibi Koliva Otel, doğa ile iç içe olan konumuyla dikkat çekiyor. Otel yedi villadan oluşuyor ve her villada dört daire, 28 de apart bulunuyor. Özellikle doğasever misafirler tarafından tercih edilen otel, yaz aylarında yayla turizmi için şehre gelenleri, kış aylarında ise kayak ve heliski sporu yapmak isteyenleri ağırlıyor.

Odaları misafirlerin rahat edebileceği şekilde ortopedik yatak ve konforlu mobilyalarla dekore edilmiş otel, konuklarına ev rahatlığı sağlamayı amaçlıyor. Misafirlerini dağ manzaralı ses geçirmez odalarında ağırlayan otelde sigara içilmiyor ve buraya evcil hayvan kabul edilmiyor.

Kahvaltı dışındaki tüm yiyecek ve içeceklerin ücretli olduğu Koliva Otel’in restoranında servis edilen eşsiz lezzetler, usta aşçılar tarafından hazırlanıyor. Oda servisi ise belirli saatlerde geçerli. Tekerlekli sandalye kullanımına uygun yollardan yükseltilmiş klozet oturacağına ve alçak tezgahlara kadar pek çok detayıyla otel, engelli misafirlerin rahat edeceği şekilde kurgulanmış.

Otel konumu itibarıyla bin 600 metreyi geçen modern kayak pistinde kayak, Çoruh Nehrin’de ise rafting yapmaya ve doğa yürüyüşüne müsait. Ancak misafirler kar servisini ücret karşılığında kullanabiliyor.

Oda Bul

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Yakınındaki Oteller

x