Koh Tao Otelleri Ara

En uygun Koh Tao otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Koh Tao otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Koh Tao Hakkında

Ko Tao,Tayland’ın batı kıyısındaki  Surat Thani’nin doğu kıyı şeridinde, kendine iki komşu ada olan Ko Phangan ve Ko samui ile birlikte yer alır. Kaplumbağa adası anlamına gelen adıyla Ko Tao, tüplü dalış yapmak isteyenlerin bir numaralı tatil seçeneğidir. Ada,  tepesini kuşatmış 12 km’lik beyaz kumlu  plajları ve Tayland Körfezi’nin berrak sularıyla, çeşitli kaplumbağa türlerinden, her türlü renkte deniz canlısını görebileceğiniz doğal bir alana sahiptir.
Ko Tao, 1980’lerin başında Ko Samui’nin 55 km kuzeyinde keşfedilmesine rağmen, kısa sürede kendine hayran bırakan doğal güzellikleriyle gezginlerin odak noktası olmuştur. Ko Tao Adası, 35 yıllık tarihindeki bu hızlı gelişmeyi, dalış sektöründeki başarısına borçludur. Her yıl ,binlerce dalış meraklısını kendine çeken ada, şu an dünyanın en başarılı dalış eğitimine sahiptir.
Ko Tao’da mutlaka zaman geçirmeniz gereken plajların başında, Ao Tanot Bay ve Sai Nuan gelir. Adanın muhteşem bir manzara sunan John Suwan izleme noktası da görmeniz gereken yerler arasındadır.
Ko Tao adası, ziyaretçilerine sunduğu plaj ve bungalov evlerinden, 5 yıldızlı lüks otel rahatlığına kadar her türlü imkanlarıyla öne çıkarken, adanın restoran ve eğlence hayatı da herkesin isteğine hitap edecek şekilde büyümeye devam ediyor.