Ko Chang Otelleri Ara

En uygun Ko Chang otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Ko Chang otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Ko Chang Hakkında

Tayland’ın doğa harikası adalarından Ko Chang, tropikal rüyayı yaşamak isteyenler için olağanüstü bir rota. Kıyılarında metrelerce uzanan muazzam sahillere sahip ada neredeyse yılın tamamında tatilcileri çekiyor. Ko Chang’ın ılıman havası da burayı yılın farklı zamanlarında gelenler için ideal destinasyon haline getiriyor.

Fil şeklindeki burunları nedeniyle diğer bir adı ‘’Fil Adası’’ olan Ko Chang’da yapabileceğiniz aktivitelerin sayısı hayli fazla. Khlong Nonsi ve Klong Neung gibi doğa harikası şelaleleri görebilir, devasa büyüklükteki fillerin arasında gezebilir, plajlarında denizin ve kumsalın keyfini sürebilirsiniz.

Bir doğal park Mu Ko Chang’dan görünen manzara ise tam anlamıyla nefes kesici denli güzel. Adada bisiklet sürmeyi sevenleri mutlu edecek enfes yollar var. Manzarayı seyrederken  pedal çevirmenin eşsiz hazzını yaşayabilirsiniz. Tayland ve tatil denince akla gelen şeylerden biri de hiç şüphesiz masaj. Adanın farklı yerlerinde masaj yaptırabileceğiniz birçok SPA merkezini göreceksiniz. Buralarda kısa bir mola vererek hem vücudunuza hem de ruhunuzu dinlendirecek anlar yaşayabilirsiniz.

Adada geçireceğiniz yeterli zamanınız varsa, kısa süreli yemek kurslarına katılabilir, Tayland mutfağının inceliklerini öğrenebilirsiniz. Ko Cahng’daki yemek kursları ayrıca ülkenin kültürüyle yakınlaşmak adına bulunmaz fırsat. Tapınakları gezmeye veya dalış yapmaya meraklı mısınız? Eğer öyleyse yine adada uzun süre hafızanızdan silinmeyecek saatler geçireceğinize şüpheniz olmasın.