Kissimmee Otelleri Ara

En uygun Kissimmee otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Kissimmee otellerini listele.

Kissimmee Hakkında

Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan şehirlerden Kissimmee, ülkenin güneybatısında bulunan Florida’ya bağlı bir yerleşim. Merkezi nüfusu 60 bine yaklaşan şehirde hava sıcaklıkları yıl genelinde son derece fazla. Özellikle yaz aylarında Kissimmee ve civarında termometreler daha da yükseliyor. Kış mevsimi ise genellikle güneşli ve ılık geçiyor. Şehirde golf ve bisiklet hayli yaygın aktivitelerden. Üstelik bölgede hizmet veren golf kursları yeni başlayanlar için eğitim imkanı da sağlıyor. Eyaletin en büyük alışveriş merkezlerinden biri ise Kissimmee’nin hemen yakınlarında yer alıyor. Bu sayede dilerseniz birbirinden ünlü markalara ait ürünlere çok daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Orlando gibi Amerika Birleşik Devletleri’nin en popüler şehirlerinden birine yakınlığı ise Kissimmee’ye gelen ziyaretçilerin önemli oranda artmasını sağlıyor.  

1800’lü yılların sonlarına doğru kurulan şehir, çevresini saran eğlence parkları sayesinde hızla gelişti. Günümüzde de Kissimmee ailece hoş zaman geçirmek isteyen pek çok Amerikalı ve yabancı ziyaretçinin gözdesi olmayı sürdürüyor. Osceola County Stadı’nda gerçekleşen Amerikan futbolu maçlarını seyretmek ise kuşkusuz şehrin başlıca keyifli aktivite seçeneklerinden. Üstelik tüm sene boyunca devam eden konser ve gösteriler sayesinde Kissimmee geziniz sırasında her daim harika anlar yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Şehirde ayrıca devasa büyüklükte bir su parkı da bulunuyor. Sıcak havalarda buraya gelerek tıpkı çocuklar gibi eğlenmenin tadına varabilirsiniz. 

Eğer açık hava etkinliklerine ve macera dolu gezilere meraklıysanız, şehrin yakınlarında bulunan doğal alanlara düzenlenen turlara mutlaka katılın. Genellikle bölgeyi iyi tanıyan Amerikalı rehberlerle gerçekleşen bu geziler sırasında Kissimmee ve çevresinde yaşayan ilginç canlı türleri ile tanışma şansı bulabilirsiniz. Walt Disney Eğlence Parkı ve geceleri düzenlenen kabare gösterileri ise şehrin adının her daim keyifle anılmasını sağlayan olanaklarından bazıları. Özellikle Orta Çağ temalı gerçekleşen etkinlikler tam anlamıyla eğlence garantili. Şehirde yer alan çocuk ve aile dostu Kissimmee otellerinde genellikle yüzme havuzu mevcut. Bu sayede sıcak havalarda konakladığınız tesisten ayrılmadan serinleme şansı bulabilirsiniz. Şehrin hediyelik eşya mağazaları ise rengarenk vitrinleri ile göz kamaştırıyor. Buralardan üzerinde Kissimmee yazan kupa, buzdolabı mıknatısı, anahtarlık veya tişört gibi eşyalardan satın alabilirsiniz.

x