Kinsale Otelleri Ara

En uygun Kinsale otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Kinsale otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Kinsale Hakkında

İrlanda'nın güneyinde Cork Kontluğu'na bağlı olan Kinsale bir sahil kenti. Eski bir balıkçı kasabası olan Kinsale, bugün turistik bir merkez olarak kabul ediliyor.

Kinsale tarihi sokakları ve en parlak renklere bezenerek capcanlı bir atmosfer yaratmış dükkânlarıyla bilinir. Bu sokaklarda alışverişe çıkmayı, kahve molası vermeyi ve fotoğraf makinenizi yanınızda bulundurmayı ihmal etmemelisiniz.

Charles Kalesi çok iyi korunmuş yapısı ve sunduğu manzara ile görülmeye değer yerlerden. Charles Kalesi kadar sağlam ve gösterişli olmamakla birlikte James Fort da harika bir manzaraya eşlik ettiğinden çok sayıda ziyaretçi çekiyor.

Hava yeterince güzelse Sandycove, Garrylucas, Garretstown ya da The Dock plajlarında suyun tadını çıkarabilirsiniz. Müze gezmeyi seviyorsanız Ulusal Müze'yi ve Desmond Kalesi'ndeki Şarap Müzesi'ni mutlaka görmelisiniz.

Golf konusunda dünya çapında bir üne sahip olan Kinsale'de bu sporun eğitimini alabilir, oynayabilir ya da golf maçlarını izleyebilirsiniz. Harika bir marinaya sahip olan Kinsale, yatçılık konusunda da oldukça iddialı.

Deniz mahsulleri başta olmak üzere yerel tatlar konusunda adından söz ettiren Kinsale'de her yıl Gurme Festivali düzenleniyor. Şehrin yerel mutfağından örnekler denemek tüm ziyaretçilere özellikle tavsiye ediliyor.