Key West Otelleri Ara

En uygun Key West otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Key West otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Key West Hakkında

Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde bulunan Key West adası, yaklaşık 6 kilometre uzunluğunda ve 3 kilometre genişliğinde bir yeri kaplıyor. Monroe bölgesinin kıyı bölgesinde bulunan ada, ABD’nin de en güneydeki şehri olma özelliğini taşıyor. Miami’ye 208 kilometre ve Havana’ya 260 kilometre uzaklıkta bulunan şehir, birçok yolcu gemisi için liman şehri durumunda.

Şehirde havayolu ulaşımının sağlandığı The Key West Havaalanı bulunuyor. Çok sayıda otel ve konaklama yeri bulunan şehirde, iyi hava şartları nedeniyle deniz havacılık eğitimi için Donanma Hava İstasyonu olarak belirlenir. Şehrin en yüksek yeri, deniz seviyesinden altı metre yüksekte bulunan ve bir dönümlük araziyi kaplayan Solares Tepesi olarak biliniyor.

Şehirde çok sayıda alışveriş merkezi, okullar, spor alanları, yerleşim alanları ve Key West Uluslararası Havaalanı yer alıyor. Tropikal savan ikliminin yaşandığı şehirde, aylar arasındaki sıcaklık farkı çok az değişim gösteriyor. Şehirde görülebilecek yerler; Studious of Key West, Duval Caddesi, Audubon House and Tropical Gardens olarak sayılabilir.