Kenya Otelleri Ara

En uygun Kenya otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Kenya otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Kenya Hakkında

Dünyanın en çok ziyaret edilen ülkelerinden biri olan Kenya’ya adım attığınızda, başkent Nairobi başta olmak üzere birçok şehirde uygun bütçeli, konforlu ve gereksinimlerinizle örtüşen konaklama opsiyonları ile karşılaşabilirsiniz. Jomo Kenyatta Uluslararası Havalimanı’nı tercih etmeniz durumunda, şehir merkezine gitmek adına 15 km’lik bir sürüş mesafesine ihtiyacınız olacak. Bu noktada sizi şehir merkezindeki otelinize götürecek özel servislerden, otobüslerden ya da ülkeye özgü “matatu” adlı minibüslerden yararlanabilirsiniz.

Her sene, dünyanın farklı ülkelerinden gelen iş insanlarını bünyesinde toplayan Kenyatta Uluslararası Kongre Merkezi’nin varlığı nedeniyle business otellerinin fazlalılığı dikkat çekiyor. Ayrıca ülkeyi keşfetmek amacıyla gelen macera ruhlu insanlar, çocuklu aileler ya da balayı çiftleri için farklı konseptlere sahip oteller söz konusu.

Hint Okyanusu’na bakan 5 yıldızlı lüks otellerde spa, aroma terapi, jakuzi ya da havuz keyfi yaparken, öte yandan Afrika mutfağının ve deniz ürünlerinin benzersiz lezzetlerini tatma şansı bulabilirsiniz. Ülkede yer alan bazı oteller, belli dönemlerde misafirlerine özel güvenli safari turları düzenliyor. Öte yandan burada konakladığınız süreçte alışveriş merkezlerini, kültürel mekanları ve tabiat güzelliklerini keşfetmek isterseniz; Central Park, Nairobi Railway Müzesi, Uhuru Parkı, Gateway Alışveriş Merkezi, Fort Jesus Müzesi gibi popüler yerlerin ağırlıklı olarak otellerin yoğunlaştığı bölgede konumlandığını hatırlatalım.

Kenya Semtleri