Kempton Park Otelleri Ara

En uygun Kempton Park otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Kempton Park otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Kempton Park Hakkında

Güney Afrika Cumhuriyeti’nin kuzeydoğu bölümünde yer alan Kempton Park, metropol kent Johannesburg’a yaklaşık yarım saat mesafede bulunuyor. Ağır sanayi, özellikle kimyasal üretim kent ekonomisinde önemli yer tutuyor.

Başarılı golf sporcusu Ernie Els’in golfe başladığı ve öğrendiği yer olan Kempton Park’ta golf üzerine eğitim alabilir ya da golf oynayabilirsiniz. Emperor’s Palace ülkenin en büyük kumarhanelerinden birisine ev sahipliği yapan büyük bir kompleks olarak Kempton Park ziyaretçilerinin ilgisini çeken noktalardan. Kempton Park’ta katılımcıları vahşi doğayla tanışma fırsatı sunan çeşitli safari turları düzenleyen birçok organizasyon firması da bulunuyor. AECI Dinamit Fabrikası Müzesi meraklısının mutlaka ilgisini çekecek olan farklı destinasyonlardan.

Kempton Park ılıman bir iklime sahip. Sıcaklık yıl boyu ortalama olarak 10 ila 20 derece aralığında ölçülüyor. Kış aylarında neredeyse hiç yağış görülmezken ocak ayında en yoğun olmak üzere ekimden nisana kadar bol yağmur görülüyor.