Kayseri Otogarı Yakınındaki Oteller

En uygun Kayseri Otogarı yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Kayseri Otogarı yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Kayseri Otogarı Hakkında

Türkiye’nin en modern terminallerinden biri olarak kabul gören Kayseri Otogarı, merkez ilçelerinden Kocasinan’da yer alıyor. Terminal ile şehir merkezi arasında yaklaşık olarak 8 km’lik bir sürüş mesafesi söz konusu. Kayseri Otogarı’ndan belli aralıklarla kalkan yolcu servisleri dışında minibüs, belediye otobüsü ve tramvay gibi opsiyonları değerlendirerek otelinize kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kayseri Otogarı çevresinde hiç zaman kaybı yaşamaksızın değerlendirme ayrıcalığı yaşayabileceğiniz tesisler; butik otellerden apart otellere, pansiyonlardan 5 yıldızlı otellere kadar geniş bir seçenek havuzu sunuyor. İş toplantıları, davetler ya da yemekli organizasyonlar için kullanılan büyük salonlar, kurumsal organizasyonların verimli ve mutlu biçimde çalışabilmelerine olanak tanıyor. Öte yandan açık ve kapalı havuzlar, bireysel eğitmenlerin yer aldığı fitness salonları, Türk hamamı, buhar odası, sauna ve daha pek çok ayrıcalıklı hizmet ise terminal çevresindeki otellerde konforuna düşkün misafirlerin stresten olabildiğince uzak şekilde vakit geçirmelerini sağlıyor.

Yöresel lezzetleri, kültürel ve tarihi mekânları kadar Erciyes’ten dolayı kış turizmiyle de ön plana çıkan şehre geldiğinizde; özellikle de terminal çevresinde bulunan Bayramhacı Kaplıcası, Kent Müzesi, Hacı Kılıç Camii ve Medresesi, Kazancılar Çarşısı ve Şeker Gölü’nü ulaşım sorunu yaşamadan kolayca keşfedebileceğinizi unutmayın.

Kayseri Otogarı Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Kasım Mart 317,40 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.