Erkilet Havalimanı Yakınındaki Oteller

En uygun Erkilet Havalimanı yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Erkilet Havalimanı yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Erkilet Havalimanı Hakkında

Anadolu'nun en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı kalabalık şehirlerinden biri olan Kayseri'ye hizmet veren ve şehir merkezine yaklaşık 6 kilometre gibi yakın bir konumda yer alan Kayseri Erkilet Havalimanı’nın çevresinde birbirinden kaliteli ve her bütçe uygun 60’dan fazla otel seçeneği var. Havalimanının yanı sıra organize sanayi bölgelerine de yakın konumda hizmet veren donanımlı iş otelleri, tatil konaklamaları için ideal 5 yıldızlı oteller, ekonomik konaklama sunan butik oteller ve ev konforunda odalara sahip apart otel seçenekleri bulunan bölgede her zevke uygun otel bulmanız mümkün.

Havalimanı transfer servisleriyle kolayca ulaşabileceğiniz otellerde Kayseri lezzetleri tadabileceğiniz restoranlar, yorgunluk atabileceğiniz spa merkezleri ve son teknolojik olanaklarla donatılmış iş merkezleri gibi imkanlar sağlanıyor. Otellerden 10-15 dakikalık yolculuklarla Kayseri’nin çok ziyaret edilen yerlerinden Çift Minareli Medrese, Hunad Hatun Camii, Kayseri Arkeoloji Müzesi, Atatürk Evi Müzesi, Kadir Has Stadyumu ve Şirin Aquapark gibi noktalara ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma araçları, taksiler veya otel servisleri ile Erciyes Kayak Merkezi, Ali Dağı Yeraltı Şehri ve Alaca Lorut Dağı gibi turistik noktalara da otellerden rahatlıkla gidebilirsiniz.

Erkilet Havalimanı Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Kasım Mart 317,40 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.