Kartaltepe Butik Otel

Kartalkaya, Kıbrıscık, Bolu
Kartaltepe Butik Otel Genel
Kartaltepe Butik Otel Yeme / İçme
Kartaltepe Butik Otel Yeme / İçme
Kartaltepe Butik Otel Yeme / İçme
Kartaltepe Butik Otel Bar
Image More +9 fotoğraf
Kartaltepe Butik Otel
Kartalkaya Yolu. 2.Km Saraycık Köyü Kartalkaya/Bolu Kıbrıscık, Bolu

Bolu’ya bağlı Kartalkaya mevkiinde yer alan Kartaltepe Butik Otel, tabiatın içinde huzur bulmak ve dinlenmek isteyenleri cezbediyor. Tesiste özellikle kış döneminde konakladığınızda yakınlarda bulunan kayak merkezinde unutulmaz saatler yaşayabilirsiniz. 

Otelin muazzam bahçesi, bahar aylarında konaklayanları fazlasıyla mutlu ediyor. İsterseniz bu alanı organizasyonlarınız ve etkinliklerinizde de değerlendirebilirsiniz.

Tesisin özenle tasarlanmış odalarında sıcaklığı istediğiniz gibi ayarlayabilir, gereksinim duyabileceğiniz pek çok teknolojik olanaktan yararlanabilirsiniz. Otelin oda servisi özelliği sayesinde ise dışarı adım atmadan isteklerinizi getirtebilirsiniz.  

Tesisin şık ve zarif detaylarla süslü restoranında birbirinden leziz yemekler misafirlere sunuluyor. Ayrıca otelin bar bölümünde özenle hazırlanmış içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz. 

Tesiste bazı dönemlerde canlı müzik eğlenceleri düzenleniyor. Böylece otelde geçirilen zamanlar daha keyifli bir deneyim haline dönüşüyor. 

Kent merkezine araçla 10 dakika uzakta yer alan tesis ile otobüs terminali arasında bulunan mesafe 12 kilometre. Hava yolu ile seyahat edenler için ise otele en yakın havalimanı Zonguldak’ta hizmet veriyor. 

Bolu merkezine 11,4 km

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Oda
Single
Single Oda
Çatı
Çatı Katı Oda
Standart
Standart Çift Kişilik Oda
4
4 Kişilik Oda
Standart
Standart 3 Kişilik Oda
Bungalow
Bungalow Oda
Standard
Standard Tek Büyük Yataklı Oda
Tek
Tek Kişilik Oda
İki
İki Ayrı Yataklı Oda (Attic)

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Otel Kuralları

Önemli UyarılarÖnemli Uyarılar

 

Otelimizde konaklayan misafirlerimiz için Kartalkaya bölgesinde pistlerini kullanmak için ödenen skipass ücretlerinde indirimimiz mevcuttur. İndirimlerimiz şu şekildedir. Dorukkaya Otel Kayak Pistleri = %20 Kartal Otel Kayak Pistleri = %10 Kayak Ekipma

Yakınındaki Oteller

x