Kartalkaya Kayak Merkezi Yakınındaki Oteller

En uygun Kartalkaya Kayak Merkezi yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Kartalkaya Kayak Merkezi yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Kartalkaya Kayak Merkezi Hakkında

El değmemiş doğal güzellikleri ile ünlü Bolu’nun kış turizmi cenneti olan ve şehre yaklaşık 40 kilometre uzaklıkta yer alan Kartalkaya Kayak Merkezi; İstanbul, Ankara, Kocaeli ve Bursa gibi büyük şehirlere yakın olduğu için hem hafta sonu gezileri hem de kış tatilleri için çok ziyaret ediliyor. Köroğlu Dağları'nın doğu bölümünde yer alan kayak merkezi, her yıl binlerce tatilciyi misafir ediyor.

Kayak pistlerine çok yakın konumlarda kaliteli restoranlar, konforlu odalar, şömineli barlar; sauna, ısıtmalı yüzme havuzu ve Türk hamamı gibi spa olanakları sunan 5 yıldızlı kayak otellerinin yanı sıra mahremiyet arayan kişilerin tercih edebileceği müstakil villalar, balayı tatilleri için ideal ahşap mimarili butik oteller ve doğayla iç içe orman köşkleri gibi zengin konaklama alternatiflerini bölgede bulabilirsiniz. İş toplantıları ve konferanslar gibi etkinlikler için son teknolojik olanaklar da sunan otellerde kayak odaları, kayak ekipmanları ve kayak eğitimleri gibi imkanlar da sağlanıyor.

Kar üstünde düzenlenen mangal partileri, rehberli kar yürüyüşleri, kar motoru turları ve fotoğraf safarileri gibi pek çok eğlenceli etkinliğe katılarak güzel zaman geçirebileceğiniz Kartalkaya Kayak Merkezi otellerinden servisler veya taksilerle 40 dakikada Bolu merkezine gidebilir; yöresel lezzetleriyle ünlü şehrin restoranları, hareketli çarşıları, tarihi hazineleri ve tabiat güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz.

Kartalkaya Kayak Merkezi Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Temmuz Şubat 1014,60 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.

Kartalkaya Kayak Merkezi Seyahat Yazıları

Kartalkaya Kayak Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

Kartalkaya’da bulunan en iyi 5 yıldızlı oteller hangileri?

Kartalkaya’daki popüler 5 yıldızlı oteller içerisinde Kaya Palazzo Ski Mountain Resort, Dorukkaya Otel Ski Mountain Resort ve Grand Kartal Hotel bulunuyor.

Kartalkaya’da bulunan en iyi ucuz oteller hangileri?

Kartalkaya’daki popüler ucuz oteller içerisinde Kartaltepe Butik Otel, Lagoon Palace Spa & Activities ve Poi Oberj Kartalkaya Villa Poyraz bulunuyor.