Karamans Sirkeci Suites Hotel

Fatih, İstanbul
10,0
Mükemmel
Oda
hotel thumbnail
hotel thumbnail
hotel thumbnail
hotel thumbnail
hotel thumbnail
hotel thumbnail
hotel thumbnail
hotel thumbnail
hotel thumbnail
hotel thumbnail
hotel thumbnail
hotel thumbnail
hotel thumbnail

Konuklarını özgün ve şık detaylarla buluşturan Karamans Sirkeci Suites Hotel, İstanbul’un her dönemde popülerliğini sürdüren ticaret merkezinde iş veya tatil amacıyla seyahat edenleri ağırlıyor. Tesisin tüm alanlarında ekstra ücret ödemeden internete bağlanabilir, dilerseniz havalimanı transferi ve diğer konularda destek isteyerek yolculuğunuzu kolaylaştırabilirsiniz. 

Tramvay durağının ve vapur iskelesinin yanı başında konumlanan tesisten şehrin gözde noktalarına zorlanmadan erişmek mümkün. Ayrıca özel servis ve taksi gibi alternatif araçları da değerlendirebileceğinizi hatırlatalım. 

Otelin ahşap detayları ile ziyaretçileri etkileyen odalarında yatağa yakın prizler, düz ekran televizyon, dijital kasa, elektronik anahtar sistemi, ayna, özel banyo ve çalışma masası başta olmak üzere harika olanaklar mevcut. Üstelik tesisin konaklama birimlerinden kent manzarasını izleyerek daha keyifli deneyimler yaşayabilirsiniz. Otelin aile odalarında ise jakuzi ve teras bölümü de bulunuyor.

Tesisin resepsiyonundan turistik noktalar ve keşfedebileceğiniz yakın tarihi eserler hakkında bilgi alabilir, bu sayede gezinizi rahatça planlayabilirsiniz. Otelin barı ve restoranı ise yemek veya içecek molası için ideal ortam sunuyor.

Yeme ve içme Yeme ve içme

  • Kapalı Restoran
  • Kapalı Restorant Sayısı 1

Erişilebilirlik Erişilebilirlik

  • Asansör

Genel Genel

  • Tesis Kapasitesi 19
Hobyar, Eminönü Sirkeci, Cağaloğlu Ykş. no:12, 34112 Fatih/İstanbul Fatih, İstanbul

Tesis Konaklama Özellikleri

Oda Kahvaltı
Tesiste kahvaltı haricinde alınan her tür yiyecek ve içecek hizmeti ücretlidir.
x