Karabük Üniversitesi Yakınındaki Oteller

En uygun Karabük Üniversitesi yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Karabük Üniversitesi yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Karabük Üniversitesi Hakkında

Karabük merkezine 5 kilometre, turistik Safranbolu’ya ise sadece 6 kilometre uzaklıkta yer alan Karabük Üniversitesi, 2007 yılında kurulduğundan beri binlerce öğrenciye hizmet veriyor. Karabük Üniversitesi çevresinde hem üniversite ziyaretleri hem de tatil konaklamaları için uygun birbirinden güzel ve kaliteli 80'e yakın otel bulmanız mümkün. Çoğunlukla Karabük merkezi ve her yıl binlerce kişi tarafından ziyaret edilen Safranbolu ilçesinde yoğunlaşan oteller arasında büyüleyici Safranbolu konaklarında otantik dekorasyonu odalarıyla hizmet veren şık butik oteller, ev konforunda pansiyonlar, ailelerin işlettiği konuk evleri veya Karabük merkezinde ekonomik apart oteller ve şehir otelleri gibi seçenekler bulabilirsiniz.

Üniversiteye taksiler veya toplu taşıma araçlarıyla 10 dakikada gidebileceğiniz butik oteller; geleneksel Anadolu mutfağından lezzetler sunan şömineli restoranları, organik ürünlerle hazırlanan kahvaltıları, özel dekorasyonlu odaları ve profesyonel personelleriyle kısa süreli veya tatil konaklamaları için en çok tercih edilen tesisler arasında.

Safranbolu'nun her biri sanat eserini andıran konakları arasında unutulmaz geziler yaparak muhteşem fotoğraflar çekebileceğiniz otellerden tatil alışverişleri yapabileceğiniz Safranbolu Eski Çarşı, çocuklu aileler için ideal Çikolata Fabrikası, panoramik fotoğraflar çekebileceğiniz Kristal Teras, bölgenin binlerce yıllık tarihi ve kültürünü gözler önüne seren Safranbolu Şehir Müzesi, balmumu heykelleriyle etkileyici koleksiyonlara sahip Kaymakamlar Müzesi gibi çok ziyaret edilen turistik yerlere de 10-15 dakikada rahatça ulaşmanız mümkün.

Karabük Üniversitesi Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Aralık Haziran 215,00 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.