Kanada Otelleri Ara

En uygun Kanada otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Kanada otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Kanada Hakkında

Farklı kültürleri bünyesinde barındırmasıyla bilinen Kanada’da en yoğun konaklama seçenekleri başkent Toronto’da yer alıyor. Toronto haricinde Vancouver, Montreal ve Calgary gibi şehirlerde de farklı konseptlerde bütçenize uygun konaklama tesisleri ile karşılaşmanız mümkün.

Kanada otellerinin fiyat standartları, bölgede yer alan diğer ülkelere kıyasla daha yüksek. Metropol yaşamının baskın olduğu ülkede iş ve şehir otelleri ön plana çıkıyor. Kanada uluslararası iş hacmi oldukça fazla bir yer olduğu için burada business konseptli oteller noktasında problem yaşamazsınız. Otellerin çoğu, kurumsal işletmelerin kongre, sergi ya da büyük çaplı toplantılarına ev sahipliği yapabilecek teknik altyapısına sahip.  

Kanada'da 4 ve 5 yıldızlı otellere yönelmek istiyorsanız, yönünüzü Toronto şehir merkezine doğru çevirebilirsiniz.  Şehirde görece daha uygun bütçeli oteller için merkezin 15 km uzağında yer alan North York bölgesini notlarınız arasına almalısınız. Aynı şekilde “Chinatown” adı verilen bölge de çok sayıda butik otele ya da pansiyona ev sahipliği yaptığı için uygun bütçeli konaklama tesisi arayanlar tarafından her daim ilgi görüyor. Fakat şehrin turistik mekanlarını görmek adına biraz mesafe katetmek zorunda kalabilirsiniz.

Öte yandan gece hayatına yakın olmak istiyorsanız, Midtown bölgesinde yer alan otellere öncelik verebilirsiniz. Burası aynı zamanda çok sayıda alışveriş merkezini, en popüler barları ve en şık restoranları bünyesinde barındırıyor.

Kanada’da “GO Transit” isimli demir yolu ve otobüs ağından yararlanarak dilediğiniz otelinize kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Paratransit, metro, taksi, otobüs ve tramvay, oteller bölgesine gitmek adına en çok kullanılan ulaşım opsiyonları arasında bulunuyor.