Kamboçya Otelleri Ara

En uygun Kamboçya otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Kamboçya otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Kamboçya Hakkında

UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne dahil olmuş tarihi ve kültürel mekanlarıyla dikkat çeken Kamboçya’ya geldiğiniz zaman, konaklama anlamında bütçenize uygun sayısız seçenekle karşılaşabilirsiniz. Güney Asya’nın bu kendine özgü ülkesinde başkent Phnom Penh, otel çeşitliliği açısından ilk sıraya yerleşmiş durumda. Bu nedenle dünyanın dört bir yanından ülkeyi iş ya da gezi amacıyla ziyaret eden turistlerin konaklama noktasında öncelikli tercihi genellikle Phnom Penh oluyor.

Kamboçya otellerinde, ülke insanında genel olarak tanık olabileceğiniz cana yakın ve sıcak tavırla karşılaşmanız mümkün. Her ihtiyacınıza büyük ölçüde yanıt verebilen otellerin çoğunlukla şehir merkezlerinde toplanması, aynı zamanda Kamboçya’nın en popüler destinasyonlarına da kolayca ulaşma fırsatını sunuyor. Yolculuk sonrası yerleştiğiniz otelde yer alan ayrıcalıklı hizmetlerden yararlandıktan sonra, dilerseniz soluğu Koh Rong Adası, Great Mekong, Angkor Vat, Soykırım Müzesi, Ta Prohm Tapınağı, Battambang gibi yerlerde alabilirsiniz.

Öte yandan göz alıcı plajlarından dolayı balayı tercihini bu ülkeden yana kullanmak isteyen çiftler için de çok sayıda uygun fiyatlı tatil köyü seçeneği söz konusu.  Şehir merkezinden 8 km uzaklıkta bulunan Phnom Penh Uluslararası Havalimanı için birçok otel, ücretsiz servis olanağı sağlıyor. Aynı zamanda otellerin yoğun olarak toplandığı şehir merkezinden havalimanına gitmek adına “tuk-tuk” adı verilen ulaşım araçlarını da değerlendirebilirsiniz.