Kamari Otelleri Ara

En uygun Kamari otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Kamari otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Kamari Hakkında

Ege Denizi’nin güneyinde Yunanistan’a bağlı bir ada olan Santorini’nin doğusunda bulunan Kamari küçük bir sahil kasabası. Kıyı şeridi boyunca devam eden uzun kumsalı ve berrak denizi ile turistik bir destinasyon.

Antik Thira bölgesindeki eski şehir kalıntılarını gezmek tüm Kamari ziyaretçileri için etkileyici bir deneyim olur. Şarap konusunda oldukça iddialı olan kasaba halkının ev yapımı şaraplarını deneyebilir, sevdiklerinize hediye olarak alabilirsiniz. Bu küçük yerde çeşitli sanat galerileri ve müzeler de bulunuyor. Gündüz plajda güneşin tadını çıkardıktan sonra gece hayatında hareketlenmek isterseniz çok çeşitli alternatifler bulabilirsiniz. Kamari ziyaretçileri için mutlaka önerilen bir aktivite de şnorkelli veya tüplü dalış turlarına katılmaları. Her ne kadar turizm bugün Kamari için en önemli ekonomik kaynak olsa da bir zamanların balıkçı kasabası olan bu güzel yerde mutlaka deniz mahsullerinin tadına bakın.

Kamari Akdeniz ikliminin etkisi altında bulunan, uzun, kurak ve sıcak yaz mevsimi ile deniz turizmini destekleyen bir kasaba. Kamari de kış ayları ise ılık, az yağışlı ve kısa sürer.