Kamala Otelleri Ara

En uygun Kamala otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Kamala otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Kamala Hakkında

Kamala, Tayland’ın güneyinde gerçek bir turizm cenneti olan Phuket’e bağlı bir sahil kasabası. Küçük ve sakin bir yer olan Kamala harika plajlara ve koylara sahip. Berrak mavi denizi Kamala’yı turistik açıdan cazibeli yapıyor.

Kamala’da samimi bir ortama sahip çeşitli restoran ve barlar bulmak mümkün olsa da gece hayatının çok hareketli olduğu söylenemez. Ancak ülkenin folklorik öğelerinin bir araya getirildiği harika gösterilere katılarak akşamlarınızı şenlendirebilirsiniz. Daha fazla eğlence ve dans ortamı arıyorsanız Patong’a gitmeniz uygun olur. Öte yandan gün içerisinde Kamala’da birçok sosyal aktiviteye dahil olabilirsiniz. Özellikle su sporlarının çok yapıldığı Kamala’da dalış turlarına katılabilirsiniz. Tüm ülkede olduğu gibi burada da harika Thai masajının rahatlatıcı etkisini hissedebileceğiniz çok sayıda merkez bulunuyor. Phuket FantaSea eğlence dolu, keyifli vakit geçirmenize olanak tanıyacak büyük bir tema parkı. Kamala ziyaretçileri için mutlaka görülmesi gereken bir destinasyon olarak kabul ediliyor. Filleri seviyorsanız, gezi turlarına katılarak bir fil üzerinde seyahat etmeyi deneyimleyebilirsiniz. Kamala’nın iki ayrı kent pazarını gezerek ucuz alışveriş fırsatını yakalayabilirsiniz. Özellikle tropikal meyveleri denemeyi unutmayın.

Kamala, tropikal iklim kuşağında yer alıyor. Tüm yıl hava sıcaklığı 26-27 derece civarında ve çok nemli oluyor. Eylül ayı ile mart ayları arasında yağışlı mevsim yaşanıyor ve bu dönemde tropikal fırtınalar görülebiliyor. Hatta Kamala’da bir tsunami faciasında kaybedilenlerin anısına yapılmış Tsunami Memorial Park adlı bir park da bulunuyor.