Kadıköy Arya Hotel

Kadıköy, İstanbul
Kadıköy Arya Hotel Genel
Kadıköy Arya Hotel Yeme / İçme
Kadıköy Arya Hotel Lobi
Kadıköy Arya Hotel Lobi
Kadıköy Arya Hotel Oda
Image More +5 fotoğraf
Kadıköy Arya Hotel
Nüzhetefendi Sk. No:5 Kadıköy/İstanbul Kadıköy, İstanbul

Kadıköy Arya Hotel, İstanbul’un en nezih şehir merkezlerinden biri olan Kadıköy’de misafirlerini ağırlıyor. 17 odasıyla hizmet veren otel misafirlerine şehrin merkezinde tüm konfor ihtiyaçlarının karşılandığı bir konaklama deneyimi sunuyor. Odalarda standart olarak düz ekran TV, telefon, havlu, ücretsiz Wi-Fi, klima, buklet gibi imkanlar sunuluyor.

Oda kahvaltı hizmet veren otel, ayrıca konumuyla da çeşitli yemek olanaklarını mümkün kılıyor. Otelde kalan misafirler Kadıköy merkezinde bulunan sokak lezzetleri, kebap, vejetaryen gibi mutfaklarda hizmet veren restoranlardan fine dining tesislerine kadar geniş bir yelpazedeki mekanlara yürüyerek erişebiliyorlar. Ayrıca bölgedeki sakin ama hareketli sosyal yaşam dolayısıyla vakit geçirilebilecek çeşitli bar, pub ve kafeler, vaktini bölgeyi keşfederek geçirmek isteyen misafirlere de çok uygun bir konumda yer alıyor. Misafirlerin diğer seçenekleri arasında ise İstanbul’un eşsiz konumundan kaynaklanan boğaz manzarasını ya da tarihi değerlerini keşfedebilecekleri boğaz turu, müze gezisi ve İstanbul turu gibi seçenekler mevcut.

Kadıköy Osmanağa Mahallesi’nde yer alan otele hava yoluyla ulaşmak isteyen misafirler transfer noktası olarak 34 km uzaklıktaki Sabiha Gökçen Havaalanı’nı ya da 28 km uzaklıktaki İstanbul Havaalanı’nı kullanabilirler.

 

Kadıköy merkezine 3,3 km

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Oda
Tek
Tek Büyük veya İki Ayrı Yataklı Oda
Üç
Üç Kişilik Oda
Tek
Tek Kişilik Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x