İzmir Otogar Yakınındaki Oteller

En uygun İzmir Otogar yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz İzmir Otogar yakınındaki otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

İzmir Otogar Hakkında

“Ege’nin İncisi” olarak anılan İzmir, pek çok turistin haritasında mutlaka işaretlediği bir kent olması sebebi ile milyonlarca kişinin uğrak noktası oluyor. Şehir merkezinde ve ilçelerinde bulunan tarihi ve turistik mekânları ziyaret etmek isteyen gezginlerin en çok kullandıkları noktalardan birisi de İzmir Otogarı oluyor.  Bu durum, Türkiye’nin üçüncü büyük şehrinin kullandığı ve il için de oldukça önemli bir yere sahip olan İzmir Otogarı çevresindeki otellerin değerini bir kat daha artırıyor. Otogar çevresinde 4 kilometrelik alan içerisinde birçok uluslararası ve yerel otel misafirlerini bekliyor. Bu tesislerde hem günün yorgunluğunu atabileceğiniz hizmetlere hem de İzmir’in tüm tatlarını keşfedebileceğiniz bir mutfağa sahip olacaksınız.

Bu tesislerde aynı zamanda İzmir ayaklarınızın altında olacak. Kentin tüm ihtişamı ile önünüze serildiği konaklama alanlarında yüzme havuzundan fitness merkezine, masajdan spa noktasına kadar birbirinden farklı seçeneği bulabileceksiniz. Oteller konum itibari ile kent içerisinde bulunan, İzmir Tarih ve Sanat Müzesi, Atatürk Müzesi, Agora Açık Hava Müzesi, Arkeoloji Müzesi, İzmir Etnografya Müzesi gibi turizm noktalarına da oldukça yakın mesafede olmasının avantajını konuklarına sunuyor. Ulaşım ağı gelişmiş bir kent olması ile ünlenen İzmir’de metro, otobüs, tramvay, minibüs, taksi gibi seçeneklerle şehrin hemen her noktasına ulaşabilirsiniz. İzmir Otogarı’na da hem şehir içinde yer alan özel servislerle hem de bu ulaşım araçları ile rahatlıkla gidebilirsiniz.