Adnan Menderes Havalimanı Yakınındaki Oteller

En uygun Adnan Menderes Havalimanı yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Adnan Menderes Havalimanı yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Adnan Menderes Havalimanı Hakkında

Türkiye'nin en büyük havalimanlarından biri olarak İzmir şehrine ve Çeşme, Urla, Foça, Selçuk gibi turistik merkezlere hizmet veren Adnan Menderes Havalimanı, her gün binlerce yolcuyla çok hareketli. İzmir merkezine yaklaşık 17 kilometre uzaklıkta güzel bir konumda yer alan havalimanının çevresi konforlu odaları, personeli personelleri, kaliteli restoranları, spa ve spor merkezleri ile hizmet veren 5 yıldızlı otellerden iş seyahatleri için donanımı toplantı odaları sunan iş otelleri, tatiller için tercih edilen suit, rezidans, butik ve apart otellerle çeviri.

Bazı otellerin misafirlerine sunduğu havalimanı servislerinden faydalanarak ulaşabileceğiniz otellerden İzmir Optimum AVM gibi büyük alışveriş merkezlerine 15-20 dakikalık yolculuklarla kolayca ulaşabilirsiniz. Türk hamamı, sauna ve masaj odalarında yorgunluk atabileceğiniz havalimanı otellerinde Ege mutfaklarından lezzetler sunan şık restoranlar ve lobi barları da bulabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksiler veya toplu taşıma araçlarıyla 15-20 dakikalık yolculuklarla Adnan Menderes Havalimanı çevresindeki otellerden Hipodrom Parkı, İzmir Arkeoloji Müzesi, Balçova Teleferik, Cumhuriyet Meydanı, Atatürk Müzesi, Konak Meydanı ve Basmane Meydanı gibi turistik noktalara kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adnan Menderes Havalimanı Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Aralık Haziran 215,60 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.